KASZKA MUSLI PELNOZIARNISTE Z OWOCAMI JUNIOR 100 % BIO – wartościowy i pyszny posiłek dla maluszka

Newsy

Holle to szwajcarska marka ekologicznej żywności dla dzieci lubiana przez najmłodszych, znana i ceniona przez rodziców w całej Europie. Marka Holle może pochwalić się  ponad 80-letnią tradycją produkcji żywności dla dzieci o wyjątkowo wysokiej jakości - wszystkie składniki wykorzystywane do produkcji dostarczane są przez gospodarstwa biodynamiczne lub ekologiczne.  W praktyce oznacza to, że podczas uprawy roślin są stosowane tylko naturalne komposty beż żadnych środków chemicznych, zwierzęta hodowane są zgodnie z własnym tempem rozwoju bez hormonów zwierzęcych i regulatorów wzrostu, a wszystkie procesy przetwórcze gwarantują zachowanie pełnych wartości odżywczych niezbędnych małym dzieciom do prawidłowego rozwoju.

POLECAMY

PEŁNOZIARNISTA KASZKA-MUSLI JUNIOR 100% BIO to ekologiczny, zrównoważony posiłek dla dzieci od ok. 10. miesiąca życia. W jej składzie znajdują się płatki owsiane, kukurydziane, orkiszowe oraz płatki owocowe na bazie pszenicy z dodatkiem przecieru bananowego, soku jabłkowego i z daktyli. Płatki zbożowe znajdujące się w kaszce są pełnoziarniste, dzięki czemu są ważnym źródłem witamin i składników mineralnych. Zapewniają one dziecku niezbędną siłę i poczucie sytości.

Wszystkie składniki produktu pochodzą z upraw organicznych i biodynamicznych. PEŁNOZIARNISTA KASZKA-MUSLI JUNIOR 100% BIO Holle jest certyfikowana znakiem Demeter. Nie zawiera ona cukru, za wyjątkiem tego naturalnie pochodzącego z owoców. Może być przygotowana na bazie mleka lub wody.  Można ją też podać jako deserek wykorzystując jako bazę świeży przecier owocowy.

 

www.holle.pl

Marka: Holle

Pojemność: 250 g

Cena: 13 zł

Importer: Victualia Saluber

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI