Kasza gryczana prażona marki Halina – smaczny i pożywny dodatek do tradycyjnych dań

Newsy

Kasza gryczana jest jednym z klasycznych dla polskiej kuchni dodatków do dań głównych. Idealnie sprawdza się jako zamiennik ziemniaków, wspaniale komponuje się z sosami w potrawach typowo mięsnych, czy też z warzywami w popularnych ostatnio potrawach inspirowanych włoskim risotto. Z pomocą kaszy gryczanej prażonej marki Halina stworzymy dania nie tylko smaczne, ale też sycące.

POLECAMY

Wartościowe ziarenka

 


Kasza gryczana prażona marki Halina.

Fot. „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

Kasza gryczana prażona marki Halina produkowana jest z najwyższej jakości gryki, dzięki czemu charakteryzuje się nie tylko wspaniałym, wyrazistym smakiem, ale również charakterystycznym złocisto-brązowym kolorem. Proces prażenia uwydatnia walory smakowe oraz sprawia, że drobne ziarna po ugotowaniu pozostają sypkie. To doskonałe źródło białka i błonnika pokarmowego, które świetnie sprawdzi się w przypadku osób pozostających na diecie odchudzającej: powolny proces trawienia i wchłaniania kaszy zapewnia uczucie sytości na długo.

Wybierając kaszę gryczaną prażoną marki Halina zyskujemy nie tylko gwarancję niepowtarzalnego smaku, ale też wygodę podczas przygotowywania. Produkt występuje w dwóch opakowaniach o różnej gramaturze: 4 woreczki po 100g czy wprowadzone niedawno 10x100g i jest gotowy do spożycia już po 15 minutach gotowania. To idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie tradycyjny smak i praktyczne podejście do gotowania.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem inspirujących i zdrowych produktów marki Halina zapraszamy na stronę: www.halina.eu oraz na fanpage:

www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku

 

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.

 

Produkt: Kasza Gryczana Prażona 4x100 g

Cena detaliczna: ok. 3,39 zł.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SawexSp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy - Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, ciecierzyca, płatki śniadaniowe), BIO Halina (kasze BIO), Petit Crunch (ciastka wielozbożowe), Petit Lunch (dania 5 minut), Sotto (ryż, kasza jęczmienna, gryczana), Sugoi (ryż do sushi), Rani (ryż, kasza, strączki), Twój Błonnik.

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)

ul. Wiertnicza 70

02-952 Warszawa, Polska

tel. : 022 651 79 04 do 07

fax.: 022 651 79 09

e-mail: sawex@sawexpl.com

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI