Jak powinna wyglądać codzienna higena intymna?

materiały prasowe Solverx i Empire Pharma

Polecamy

Z miłości do siebie  . Pielęgnacja okolic intymnych przestała być tematem tabu i wkroczyła w nowy etap. Kobiety poszukują dziś produktów bezpiecznych, przywracających prawidłowe pH, przyjemnych w używaniu i maksymalnie naturalnych. Pianki do higieny intymnej SOLVERX® idealnie odpowiadają na te potrzeby.

Możliwe, że w Twojej łazience jest wiele produktów do mycia ale okolice intymne potrzebują czegoś nieco innego niż stopy czy reszta ciała. Pianki do higieny intymnej SOLVERX® nawiązują do rozwiązań nowatorskich terapii dermatologicznych a przy tym zawierają ponad 90 % naturalnych składników. Ich stosowanie to czysta przyjemność, a co więcej może ich używać zarówno mama jak i córka.

Po pierwsze: sprawdzona marka SOLVERX® to dermokosmetyki apteczne stworzone w Polsce. Wyjątkowe składy produktów, bazują na unikalnym połączeniu terapeutycznego działania kwasów i łagodząco-nawilżających olejów. Żele, mydła, emulsje bazują na niezwykle łagodnych, naturalnych związkach myjących otrzymywanych z kokosa (z certyfikatem EcoCERT), dzięki czemu nie podrażniają skóry i zostawiają ją nawilżoną i odżywioną. Wszystkie dermokosmetyki tej marki spełniają rygorystyczne warunki produkcji, czego dowodem jest certyfikacja ISO 22716, przechodzą również szereg kompleksowych badań, w tym również dermatologicznych No i sercem SOLVERX® jest czysta natura. Receptury produktów bazują na ok. 99% składnikach roślinnego pochodzenia.

POLECAMY

Po drugie: dobry skład Pianki do higieny intymnej SOLVERX® powstały po wnikliwej analizie składów produktów dostępnych na rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kosmetyki profesjonalnej, zostały stworzone produkty, których skład nie jest przypadkowy. Minimalistyczna receptura bazuje na wyselekcjonowanych kwasach oraz olejach roślinnych. - Oleje roślinne z uwagi na zawartość kwasów tłuszczowych posiadają doskonałe właściwości natłuszczające, zmiękczające, wygładzające i ochronne. To one sprawiają, że skóra jest gładsza oraz odpowiednio nawilżona. Oleje roślinne, pełniąc funkcję bazy kosmetyku, zapobiegają utracie wody przez skórę, głównie za pomocą warstwy ochronnej, która pokrywa naskórek. Dodatkowo, w stanach zapalnych zmniejszają napięcie skóry osłabiając tym samym odczucie świądu - wylicza kosmetolożka Agnieszka Kowalska.

Po trzecie: dbanie o siebie musi być praktyczne ale i… przyjemnie! SOLVERX® proponuje 3 pianki do higieny intymnej. Każda z nich gwarantuje świetną wydajność, łatwo się spłukuje i zostawia skórę nawilżoną i odżywioną, oraz jest umieszczona w komfortowej butelce z pompką ułatwiająca dozowanie.

Dla najmłodszych Pianka do higieny intymnej dla dziewczynek, może być stosowana już od 3 roku życia. Toprodukt do codziennej pielęgnacji i higieny intymnej stworzony na bazie bardzo delikatnych składników myjących pozyskanych z kokosa. Unikalny skład pianki wykorzystuje cenne właściwości kwasów mlekowego i laktobionowego, które wzmacniają naturalną mikroflorę, chroniąc przed infekcjami. Pantenol oraz alantoina wspomagają regenerację podrażnionego i zaczerwienionego naskórka, przywracając skórze komfort. Specjalnie wyselekcjonowane składniki roślinne (z lukrecji, krwawnika i wiesiołka) dbają o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, zapobiegają wysuszeniu śluzówki, skutecznie koją podrażnienia, zmniejszając uczucie świądu i pieczenia.

Dla zapracowanych perfekcjonistek Uniwersalna Pianka do higieny intymnej dla kobiet jest bardzo delikatna i pomaga przywrócić równowagę pH skóry. Dodatkowo betaina oraz ekstrakty roślinne dbają o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia i skutecznie łagodzą dyskomfort zapobiegając nieprzyjemnemu zapachowi oraz zmniejszając skłonność do infekcji intymnych. Produkt zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.

Dla wyjątkowo wymagających Pianka do higieny intymnej dla skóry atopowej dedykowana dla kobiet dorosłych jak i dziewczynek, które ze względu na nad reaktywność skóry, wymagają szczególnej troski. Unikalny skład żelu wykorzystuje cenne właściwości kwasów glicyryzynowego, mlekowego i laktobionowego, które łagodzą podrażnienia, nawilżają skórę oraz wzmacniają jej naturalną mikroflorę. Ich działanie potęgują 3 oleje: z czarnuszki, jojoba i lniany, które wspomagają regenerację i odbudowę naskórka, dbają o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia, zmniejszając tym samym objawy podrażnień okolic intymnych. Produkt zapewnia codzienną świeżość i komfort. Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI