INTEGRALNIE O CHOROBACH UKŁADU POKARMOWEGO – NIECODZIENNA KONFERENCJA W POZNANIU WspolnaMedycyna.pl

Newsy

Chcemy uczynić z naszego spotkania platformę dyskusji medycyny akademickiej z innymi, uznanymi przez Światową Organizację Zdrowia, formami medycyny naturalnej - mówią organizatorzy tegorocznej konferencji z cyklu “Wspólna medycyna - razem dla pacjenta”.

Celem dalekosiężnym, jest obopólna współpraca, która doprowadziłaby do powstania medycyny komplementarnej, traktującej pacjenta holistycznie i wykorzystująca najlepsze tradycje medyczne wypracowane przez wieki w różnych obszarach kulturowych. 

POLECAMY

TEMATEM II konferencji z cyklu Wspólna Medycyna – Razem dla Pacjenta są “Naturalne metody wspierające leczenie chorób przewodu pokarmowego w świetle badań klinicznych”, a jej CELEM przedstawienie realnych i opartych na wynikach badań naukowych możliwości łączenia medycyny zachodniej z innymi, systemami medycznymi w zakresie chorób przewodu pokarmowego.

ODBIORCY PROJEKTU to środowisko lekarskie, studenci medycyny, rehabilitanci, fizjoterapeuci i dietetycy otwarci na doświadczenia innych systemów medycznych oraz rzetelnych praktyków od lat wspierających medycynę akademicką. Dedykowany jest także studentom i terapeutom medycyny naturalnej, chcącym uczestniczyć w procesie nowoczesnego dialogu i współpracy ze środowiskiem medycznym.

GOŚCIE SPECJALNI KONFERENCJI:

dr n. med. Preeti Agrawal Prezes Fundacji Kobieta i Natura, założycielka pierwszego w Polsce ośrodka leczenia integracyjnego oraz Jeremy Ross - wybitny klinicysta, nauczyciel akademicki i doświadczony terapeuta), w swojej praktyce łączący z powodzeniem zachodnie ziołolecznictwo i medycynę chińską oraz inne uznane autorytety w tych zagadnieniach.  

Konferencja odbędzie się 19 października 2017 roku, w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

ORGANIZATORAMI są czołowe polskie ośrodki edukujące w zakresie medycyny naturalnej:  Międzynarodowa Szkoła Akupunktury Klasycznej AcuArt z Katowic,  Trójmiejski Ośrodek Medycyny Orientalnej z Gdańska oraz Szkoła Naturalnego Odżywiania i Terapii Orkiszowe Pola z Poznania.

Więcej informacji na stronie //wspolnamedycyna.pl

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI