Herbata z miłością

Newsy

Walentynki to magiczny dzień, który chcemy spędzić z ukochaną osobą. Jest to też czas, kiedy chętniej i odważniej mówimy o swoich uczuciach – wprost oraz z pomocą wyjątkowych prezentów. Jaki upominek sprawi przyjemność i zapewni o naszym uczuciu? Wbrew powszechnemu przekonaniu nie musimy koniecznie wymyślać wyszukanych i drogich prezentów. Czasem wystarczy drobnostka, aby nasza druga połowa poczuła się wyjątkowo.

POLECAMY

Z myślą o takim rozwiązaniu dla zakochanych i wyjątkowej celebracji, marka Dilmah przygotowała specjalną promocję. Wystarczy zrobić zakupy za 70 zł i kupić swojej drugiej połówce Bombonierkę Exceptional, aby otrzymać w prezencie walentynkowy zestaw herbat. W kolekcji nie zabraknie delikatnej Berry Sensation o smaku owoców jagodowych, słodowej Italian Almond z dodatkiem aromatu migdałów włoskich, kwiatowej i kremowej Rose & French Vanilla oraz czystej czarnej Perfect Ceylon. Herbata to eliksir miłości, napój przyrządzony z niepowtarzalnych składników, a kombinacja smaków herbat Dilmah Exceptional pobudzi zmysły. Niepotrzebne będą słowa, aromatyczny napar wyrazi wszystko.
Promocyjny asortyment jest dostępny w sklepie internetowym Dilmah (www. sklep.dilmah.pl) oraz w lokalu Herbata i Kawa (ul. Waryńskiego 28 w Warszawie). Promocja trwa od 12 do 14 lutego 2018 roku.
 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI