Herbaciane wyznanie miłości - walentynkowe kompozycje od marki Czas na Herbatę

Newsy

Święto zakochanych to doskonały moment do pokazania najbliższym, jak ważną rolę pełnią w naszym życiu. Marka Czas na Herbatę przygotowała specjalne herbaciane kompozycje, które stanowić mogą nietuzinkowy sposób na okazanie miłości i okazję do wspólnego spędzania czasu przy filiżance aromatycznej herbaty od święta, jak i na co dzień.

Miłość w herbacianych aromatach

POLECAMY

14 lutego to Dzień Zakochanych, który z roku na rok staje się coraz bardziej popularny również w naszym kraju. Z tej okazji wręczamy osobom, które kochamy upominki, będące wyrazem naszych uczuć. W ofercie marki Czas na Herbatę znajdziemy dedykowane herbaty, które doskonale pasować będą na wyjątkowy, walentynkowy prezent. Pierwszą z propozycji jest „Spacer Kochanków”, który powstał dzięki połączeniu aromatycznych liści czarnej herbaty z truskawką, kwiatem jaśminu i kolorowymi, cukrowymi serduszkami. „Karmelova” to z kolei zielona herbata Gunpowder, otulona czerwonymi kuleczkami pieprzu, płatkami róży oraz słonecznika, a także czerwonymi cukrowymi sercami. Po zaparzeniu możemy odkryć w niej subtelną, karmelową nutę, która osłodzi nasze podniebienia. Ciekawym akcentem będzie również rozgrzanie zimowej aury, nutą letnich smaków w postaci herbaty „Ogród Miłości”. Odnajdziemy w niej maliny, rodzynki, skórkę owocu róży i owoc czarnego bzu w towarzystwie płatków bławatka i kwiatów hibiskusa. Wyjątkowym pomysłem na prezent, który stanowić będzie nie tylko ucztę dla podniebienia, ale również dla oka może być natomiast zielona herbata o nazwie „Kwiat Miłości”. Jest to ręcznie zwijana herbata kwitnąca, która po zaparzeniu z małej kuleczki tworzy efektowny, rozłożysty kwiat z nutą słodkiego smaku lichi. W ten sposób tradycyjny kwiatowy bukiet możemy zastąpić aromatycznym naparem.

 

„Kwiat Miłości”

Cena: 5,90 zł/1 szt.

Herbata „Karmelova”

Cena:

28,90 zł/100g

15,95 zł/50g (w kartoniku z etykietą okazjonalną)

Herbata „Spacer Kochanków”

Cena:

22,90 zł/100g

12,95 zł/50g (w kartoniku z etykietą okazjonalną)

Kompozycja „Ogród Miłości

Cena:

24,90 zł/100g

13,95 zł/50g (w kartoniku z etykietą okazjonalną)

 

Zapraszamy również do odwiedzenia nowej strony herbata.net. Znajdą Państwo tam nie tylko informacje o marce i produktach Czas na Herbatę, ale również szereg ciekawostek i inspiracji z aromatycznego świata herbat.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI