„Grzaniec Galicyjski” od marki Czas na Herbatę – przepis

Newsy

Marka Czas na Herbatę prezentuje propozycję na pyszny, rozgrzewający napój, który idealnie sprawdzi się podczas zimowych spotkań.

POLECAMY

Składniki (na jeden kubek):

  • 1 stołowa łyżka kompozycji „Grzaniec Galicyjski” marki Czas na Herbatę
  • kilka plastrów pomarańczy
  • 150 ml czerwonego wina
  • anyż i laska cynamonu do dekoracji (opcjonalnie)

Sposób przygotowania:

Do czerwonego wina dodaj świeżo zaparzoną kompozycję „Grzaniec Galicyjski” oraz plastyki pomarańczy, wymieszaj. Udekoruj całość laską cynamonu i kilkoma gwiazdkami anyżu. Smacznego!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty, a także kawy z wszystkich zakątków świata oraz zioła. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (26 sklepów firmowych i 73 sklepy franchisowe) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI