Gotowa Mieszanka do pieczenia chleba bezglutenowego z teff – 407g

Newsy

Cheb bez glutenu pieczony w domu? Nic prostszego! Wystarczy nowa Bezglutenowa mieszanka do pieczenia chleba z teff marki 3Pauly, woda i… piekarnik!

POLECAMY

W polskiej ofercie marki 3Pauly pojawił się nowy, atrakcyjny produkt - BEZGLUTENOWA MIESZANKA DO PIECZENIA CHLEBA TEFF. Jest to nowość skierowana do osób na diecie bezglutenowej lub bezlaktozowej, doskonale dopasowana składem także do diety wegańskiej i wegetariańskiej. Marka 3 PAULY znana jest z bardzo szerokiej gamy produktów specjalnego przeznaczenia spożywczego, przygotowywanych bez głównych alergenów: glutenu,  laktozy, mleka, jaj, orzechów, orzeszków ziemnych, sezamu, soi i łubinu. Oferta marki skierowana jest dla osób zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi, ludzi celowo wykluczających ze swojego menu np. gluten, czy inne alergeny.

Rynkowa nowość - Gotowa Mieszanka do pieczenia jasnego chleba bezglutenowego z teff 3 PAULY to bardzo wygodny w użyciu produkt do błyskawicznego wypieku pysznego, aromatycznego chleba bez glutenu i laktozy. Chleb z mieszanki 3Pauly jest niezwykle prosty w przygotowaniu - wystarczy dodać wodę wymieszać, przełożyć ciasto do foremki i piec przez 60 minut w temperaturze 220 stopni. Szybko, pysznie, sprawnie, bez bałaganu i alergenów, już po godzinie można cieszyć się gorącym, pachnącym, świeżo upieczonym bochenkiem bezglutenowego pieczywa. W skład Mieszanki do pieczenia jasnego chleba bezglutenowego z teff 3 PAULY wchodzą przede wszystkim: mąka ryżowa, skrobia z tapioki, mąka i płatki teff. Zajdziemy tam również mąkę bananową, nasiona chia oraz drożdże i inne dodatki, takie jak np. błonnik jabłkowy czy łupiny babki jajowatej. Drożdże dbają o pięknie wyrośnięte ciasto chlebowe, kompozycja wielu różnych mąk daje wspaniale aromatyczne ciasto o idealnej konsystencji przed i po upieczeniu, natomiast dodatek mąki teff sprawia, że wypiek utrzymuje miękkość i wilgotność na dłużej. Warto wspomnieć, że mąka teff obok swoich wyjątkowych właściwości wiązania wody, zawiera także cenny błonnik i białko, a więc nadaje się nie tylko dla osób z celiakią, ale także dla osób, które chcą jeść zgodnie ze wskazaniami zdrowej i zbilansowanej diety. Bardzo cennymi dodatkami są także łuska babki jajowatej, która ma pozytywny wpływ na pracę jelit, oraz nasiona chia słynące ze swych właściwości zdrowotnych i wyjątkowego bogactwa kwasów omega 3 oraz wapnia.

Gotowa Mieszanka do pieczenia jasnego chleba bezglutenowego z teff 3 PAULY dostępna jest w opakowaniu o gramaturze 407 g, przygotowany z niej wypiek ma ok 670g. Przejrzyste opakowanie czytelnie informuje o wyjątkowych właściwościach produktu i alergenach celowo wykluczonych z procesu produkcji. Mieszanki można używać także jako mąki do innych wypieków i potraw.

www.3pauly.pl

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 407 g

Cena: ok 14 zł

Importer: Victualia Saluber

 

3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o „łagodną dietę” 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

 

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI