Ekologiczna linia soków i syropów Oleofarm

Newsy

Wraz z początkiem grudnia firma Oleofarm wprowadziła na rynek nową gamę produktów - ekologiczne soki i syropy, wytwarzane wyłącznie z owoców pochodzących z ekologicznych upraw. Ekoprodukty dostępne są w trzech smakach: malinowym, aroniowym i żurawinowym.

 

POLECAMY

Wprowadzając na rynek produkty ekologiczne, Oleofarm po raz kolejny udowadnia, że jest nowoczesną, reagującą na trendy rynkowe firmą, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. W swojej ofercie posiada już nie tylko produkty naturalnego pochodzenia, ale także te, wytworzone z myślą o ochronie środowiska.

Ekologiczne sokiotrzymywane są poprzez bezpośrednie wyciskanie owoców zgodnie z restrykcyjnymi zasadami obowiązującymi w produkcji ekologicznej i stanowią 100 proc. naturalnego soku z owoców. Syropy zaś wytwarzane są wyłącznie z dwóch składników pozyskiwanych z roślin pochodzących z ekologicznych upraw - 55 proc. soku z owoców oraz ekologicznego cukru trzcinowego.

Wszystkie soki i syropy Oleofarm z ekologicznej serii posiadają znak Euroliść, co potwierdza, że spełniająrestrykcyjne wymagania rozporządzenia Unii Europejskiej w sprawie rolnictwa ekologicznego. Euroliść jest też gwarancją pochodzenia i wysokiej jakości napojów.

 

 

Ekologiczne soki i syropy stanowią doskonałe uzupełnienie codziennej diety osób w każdym wieku. Ich spożywanie zalecane jest przez cały rok, szczególniew okresie jesienno-zimowym oraz w okresie przesilenia wiosennego.

 

Soki dostępne są w pojemności 490 ml, a syropy 250 ml. Można je nabyć w wybranych sklepach zielarskich i sieciach handlowych oraz w sklepie online Oleofarm.

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI