Czekoladowe serca chocolu idealne na Walentynki

Polecamy

Święto Zakochanych zbliża się wielkimi krokami, więc to najwyższy czas by zaplanować słodki upominek dla Ukochanej Osoby. Polska manufaktura czekolady, chocolu przygotowała na tą okazję ofertę słodkich czekoladowych serc handmade z najlepszymi dodatkami.

Trzy ulubione wersje czekolady                                                                            

Czekoladowe serca dostępne są w trzech uwielbianych przez Polaków wydaniach: wykonane z białej, mlecznej i deserowej czekolady. Wszystkie czekolady tworzone w manufakturze chocolu powstają z wyselekcjonowanych przez cukierników kuwertur, czyli czekolady z wysokiej jakości ziaren kakaowca pochodzących z Ameryki Południowej i Afryki. Odpowiednia, szlachetna baza bez zbędnych dodatków, poddawana jest procesowi konszowania i temperowania, który trwa nawet 3 doby. Idealnie wyrobiona czekolada jest lśniąca, nie topi się w dłoni i posiada wyjątkowe, niepowtarzalne walory smakowe. Gotową czekoladę wylewa się na przygotowane formy w kształcie serca i ozdabia wyselekcjonowanymi dodatkami.

POLECAMY

Owocowe dodatki w najlepszym wydaniu

Marka chocolu stawia na jakość i finezję smaków, więc do ozdabiania czekoladowej bazy sięga po polskie owoce poddawane procesowi liofilizacji. Owoce liofilizowane są znacznie lepszą alternatywą dla świeżych owoców niż te suszone. Zachowują one nie tylko naturalny smaki wygląd, ale również posiadają znacznie więcej wartości odżywczych (nawet 97% wartości świeżego owocu) przez bardzo długi czas.

W swojej walentynkowej ofercie, marka przygotowała różne alternatywne smaki każdej z trzech ulubionych czekolad. Miłośnicy białej czekolady mogą sięgnąć po serce z truskawką i czarną porzeczką, truskawką i wiśnią lub żurawiną. Dla osób ceniących sobie delikatność mlecznej czekolady, manufaktura chocolu stworzyła czekoladowe serca z truskawką, truskawką i aronią oraz jabłkiem i maliną. Koneserów gorzkiej czekolady z pewnością przekona serce z deserowej czekolady z maliną i czarną porzeczką, śliwką i truskawką lub żurawiną. Wśród czekoladowych walentynkowych słodkości, znaleźć można też klasyczne figurki z białej, mlecznej i deserowej czekolady z dodatkiem jadalnego brokatu. 

Manufaktura czekolady chocolu to najnowsze dzieło Cukierni Staropolskiej, która działa w Lublinie od 1997 r. Jej specjalnością od zawsze było łączenie tradycyjnych, rodzinnych receptur z nowoczesną technologią. Znakomite wyroby handmade tworzone z pasją i miłością do czekolady są już dostępne w sklepie internetowym https://chocolu.pl/.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI