COMBU – nowy napój energetyczny już dostępny w sklepach

Newsy

W sierpniu tego roku, na sklepowych półkach pojawił się nowy napój energetyczny – COMBU. Konsumenci będą mogli wybierać spośród dwóch dostępnych smaków. Napoje COMBU
w porównaniu do konkurencji mogą pochwalić się dodatkiem słynnej ze swoich prozdrowotnych właściwości kombuchy.

POLECAMY

Połączenie tauryny i kofeiny z kombuchą to ciekawa alternatywa dla konsumentów napojów energetycznych, poszukujących nowych doznań smakowych. Napoje COMBU zostały dodatkowo wzbogacone o niezbędne witaminy: niacynę, kwas pantotenowy, witaminę B6 i B12.

To co nadaje wyjątkowości produktom COMBU to, nie tylko sama kombucha, ale też obecne w jednym
z wariantów napoju jagody Acai goji, które zawierają dużą ilość polifenoli, mających pozytywny wpływ na zdrowie i układ krążenia. Oprócz tego jagody Acai są bogate w przeciwutleniacze i antyoksydanty, które neutralizują wolne rodniki, spowalniając proces starzenia. Jako naturalny suplement dodają energii
i pobudzają organizm, dzięki czemu wzrasta poziom motywacji i sił witalnych.

COMBU jest dostępne w 2 wariantach smakowych – klasycznym oraz Acai goji. Dzięki wysokiej zawartości kofeiny (80 mg/250 ml, jest równe filiżance mocnej kawy) napój jest świetnym wyborem dla osób potrzebujących zastrzyku energii. Premiera produktu zostanie wsparta wielokanałowymi działaniami komunikacyjnymi, obejmującymi PR, aktywności digitalowe, działania instore, social media oraz współpracę z influencerami i liderami opinii. 

Cena sugerowana: 1,99 zł, pojemność: 250 ml.

 

O COMBU:

COMBU to marka napojów energetycznych stworzonych z myślą o aktywnych, energicznych osobach, potrzebujących dodatkowego zastrzyku energii. Marka w unikalny sposób pozwala klientom wyrazić swoją osobowość, styl życia i zainteresowania. Skład charakteryzuje się wysoką zawartością kofeiny i tauryny a uzupełniony został o orientalną, prozdrowotną kombuchę. Ponadto napój jest wzbogacony witaminami z grupy B: niacyną, kwasem pantotenowym, witaminą B6 i B12. Napoje występują w puszcze o pojemności 250ml i dwóch wariantach smakowych- klasycznym i Acai Goji. 

 

Biuro prasowe COMBU:

Agnieszka Supińska
a.supinska@partnersi.com.pl
Tel.: +48 22 858 74 58 wew. 18

Kamila Rybikowska
k.rybikowska@partnersi.com.pl
Tel.: +48 22 858 74 58 wew. 71

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI