Chrup naturę w rytmie bolero – mieszanka sałat Bolero mix marki Eisberg

Newsy

Rodzina warzyw sałatowych jest bardzo liczna i ma wiele do zaoferowania. I choć najczęściej sięgamy po dobrze nam znane: sałatę lodową, rzymską, rukolę czy roszponkę, warto jednak poznać także ich inne zielone kuzynki. Cykoria endywia oraz sałata fryzyjska - składniki mieszanki Bolero mix marki Eisberg, są nie tylko ciekawe w smaku, ale także bogate w długą listę cennych składników odżywczych.

Smak mieszanki Bolero mix zaskakuje niczym wyszukane wariacje ognistego hiszpańskiego bolero. Wszystko za sprawą lekko gorzkawych nut cykorii, które idealnie komponują się
z delikatną pikanterią kędzierzawej sałaty fryzyjskiej. Całość mieszanki dopełnia burak, którego słodycz uzupełnia wachlarz smaków. Bolero mix to nie tylko walory smakowe. Pamiętając, że jemy także zmysłem wzroku, firma Eisberg zadbała, by zieleń listków sałat przełamana została bordowymi paseczkami wspomnianego buraka, tym samym tworząc kolorową kompozycję, która urozmaici każdy posiłek.

POLECAMY

Mieszanka Bolero mix idealnie sprawdzi się chociażby w roli lekkiej, niskokalorycznej przystawki. Występująca zarówno w cykorii endywii, jak i w sałacie fryzyjskiej - inulina poza tym, że zaostrza apetyt, jest również dobrym probiotykiem. Z kolei burak może pochwalić się bogactwem żelaza, wapnia, magnezu, sodu i potasu. Zawarta w warzywie witamina C zapobiega infekcjom, zaś witamina B wspomaga pamięć.

Mieszanka sałat Bolero mix marki Eisberg dostępna jest w sieciach: Biedronka, Selgros, E.Leclerc oraz Społem Wrocław.

Bolero mix marki Eisberg

Składniki: burak czerwony, cykoria endywia, sałata fryzyjska

Masa netto: 180 g

Sugerowana cena: ok. 4 zł

Grupa Eisberg z siedzibą w Zurychu w Szwajcarii to jeden z liderów w  Europie i numer jeden w Szwajcarii i Europie Wschodniej w zakresie produkcji świeżych sałatek typu convenience, warzyw i owoców. Firma posiada cztery zakłady produkcyjne w Szwajcarii, po jednym w Polsce, Austrii, Rumunii i na Węgrzech. Zakład zlokalizowany w Legnicy zaopatruje partnerów handlowych w kraju, ale także w Niemczech, Czechach i na Słowacji. Klientami Eisberg Polska są największe sieci handlowe oraz gastronomiczne.

www.eisberg.pl

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI