Borowik suszony Devaldano – niezrównany aromat i smak króla leśnych grzybów w twojej kuchni przez cały rok

Newsy

Borowik suszony Devaldano to produkt niezastąpiony w każdej kuchni. Powstał z myślą o wysokich wymaganiach osób ceniących produkty dające wiele możliwości kulinarnych, a także produkty naturalne, aromatyczne, wolne od sztucznych dodatków i konserwantów.

W opakowaniu znajdują się najwyższej jakości borowiki, które zaraz po zbiorach oczyszczono, pokrojono i poddano procesowi suszenia. Dzięki temu suszone borowiki Devaldano zachowują pełnię smaku i zapachu, nadając każdej potrawie wyjątkowego charakteru. Borowik suszony Devaldano świetnie sprawdzi się w kuchni przez cały rok. Jest doskonałym głównym składnikiem zup, bigosów, sosów i farszów. Oczywiście nie może go także zabraknąć w wigilijnym menu oraz w wielu tradycyjnych świątecznych daniach. Ten aromatyczny susz wzbogaci smak wszelkich potraw mięsnych, warzywnych kremów, zapiekanek, a także wytrawnych tart i wielu innych pomysłowych dań kuchni tradycyjnej, wegetariańskiej i wegańskiej.

POLECAMY

            Produkt dostępny jest w nowym, wygodnym opakowaniu wyposażonym w strunowe zamykanie ułatwiające użytkowanie i utrzymujące świeżość produktu. Doskonale nadaje się do długotrwałego przechowywania, zachowując przy tym wszystkie walory najbardziej lubianego i najszlachetniejszego z polskich grzybów. Dodatkowo na opakowaniu znajdują się przydatne wskazówki dotyczące zastosowania suszu oraz jego odpowiedniej ilości do wskazanych dań.  Produkt można nabyć w trzech gramaturach, dobierając odpowiednią do bieżących potrzeb. W linii produktowej znajduje się także Suszony Podgrzybek suszony oraz Maślak Suszony.

 

 

Marka: Devaldano

Pojemność: 20g

Sugerowana cena: 6,99 zł

www.devaldano.pl

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI