Bio NOWOŚĆ 3 Pauly – Ryżowo – kasztanowe pieczywo bezglutenowe z solą morską.

Newsy

W ofercie marki 3 Pauly pojawił się nowy, oryginalny produkt – Ekologiczny bezglutenowy chrupki chleb ryżowo – kasztanowy z solą morską. Nowość dedykowana jest osobom zmagającym się z celiakią, nietolerancją glutenu, laktozy oraz innych głównych alergenów, oraz wszystkim zwolennikom zdrowej, lekkiej diety obfitującej w produkty naturalne, ekologiczne o bezpiecznym składzie.

POLECAMY

Nowe bezglutenowe Bio pieczywo chrupkie ryżowo-kasztanowe 3 Pauly to lekkostrawna przekąska, w której składzie znajdują się jedynie 3 składniki. Chleb powstaje tylko i wyłączne z mąki ryżowej, kasztanowej oraz dodatku morskiej soli. Składniki pieczywa pochodzą z upraw ekologicznych prowadzonych z poszanowaniem dla natury. Chrupiący przysmak nie zawiera mleka i jaj, co pozwala cieszyć się jego smakiem także osobom cierpiącym na nietolerancję laktozy. Chleb daje mnóstwo możliwości kulinarnych, można wykorzystać go nie tylko do przygotowania kanapek ale także jako przekąskę z ulubionymi dipami, chrupiący dodatek do zup i kremów oraz na wiele innych sposobów. W opakowaniu Bio pieczywa 3 Pauly znajdują się osobno pakowane porcje, dzięki czemu chleb zachowuje swoje walory na dłużej i idealnie sprawdzia się w biurze, szkole czy podróży. Na opakowaniu chleba znajdują się czytelne ikony informujące o składzie i właściwościach żywieniowych produktu, pozwalające alergikom na szybką identyfikację, które składniki zostały celowo wykluczone z procesu produkcji.

 

www.3pauly.de

 

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 100 g

Cena: ok 9 zł

Importer: Victualia Saluber

3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o „łagodną dietę” 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI