Bezglutenowy Makaron Casarecce na bazie ciecierzycy – nowość od marki 3 PAULY

Newsy

Bezglutenowa nowość 3 PAULY – Makaron Casarecce na bazie ciecierzycy – aromatyczny wegański makaron o oryginalnym, sycylijskim kształcie - bez glutenu, jaj, laktozy i innych alergenów.

POLECAMY

Oferta marki 3 PAULY – znanego producenta zdrowej żywności pozbawionej najczęstszych alergenów - poszerzyła się o nowy MAKARON BEZGLUTENOWY CASARECCE wytwarzany na bazie ciecierzycy.

Nowy makaron 3 PAULY to produkt naturalny, bez żadnych sztucznych dodatków oraz składników pochodzenia zwierzęcego. W składzie ma jedynie mąkę z ciecierzycy, jest więc świetną propozycją dla osób zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi, uczuleniem lub alergią na gluten oraz laktozę. Doskonale nadaję się także do urozmaicenia codziennej diety wegetarian i wegan, oraz wszystkich smakoszy, którzy cenią sobie pozytywną odmianę na talerzu, lubią nowe smaki i jedzenie w zdrowym stylu. W Bezglutenowym Makaronie Casarecce 3 PAULY tradycyjna mąka pszenna zastąpiona została mąką z cieciorki. Ma ona moc wartości odżywczych, bogata jest w białko, stanowiące doskonałą alternatywę dla białka zwierzęcego, zawiera również sporo potasu, który sprzyja obniżeniu ciśnienia, a także magnezu regulującego pracę układu nerwowego. Mąka z ciecierzycy jest także doskonałym źródłem błonnika, który zapobiega zaparciom, stabilizuje poziom glukozy we krwi i zapewnia uczucie sytości.

Nowy Bezglutenowy Makaron Casarecce 3 PAULY wyróżnia się nie tylko swoimi właściwościami odżywczymi, ale także oryginalnym kształtem Casarecce wywodzącym się z Sycylii.  Właśnie dzięki niemu makaron świetnie sprawdzi się nie tylko w daniach obiadowych, ale także w sałatkach, zupach oraz zapiekankach. Nowy makaron 3 PAULY dostępny jest w wygodnym opakowaniu ułatwiającym przechowywanie, z widocznymi oznaczeniami dla wegan oraz alergików o składnikach wykluczonych z procesu produkcji (gluten, mleko, jaja, orzeszki ziemne, orzechy czy łubin).

www.3pauly.de

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 250g

Cena: ok 12 zł

Importer: Victualia Saluber

 

3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o „łagodną dietę” 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI