Beskidzkie Misiaki – nowa linia przekąsek wkrótce w sklepach

Newsy

Oferta firmy AKSAM, właściciela marki Beskidzkie, nieustannie rośnie. W czerwcu jej portfolio poszerzyło się o nową linię przekąsek skierowanych do dzieci. Beskidzkie Misiaki, bo o nich mowa, skradną jednak nie tylko serca najmłodszych. Nowość docenią również dorośli, poszukujący alternatywy dla słodyczy i miłośnicy chrupania.

 

POLECAMY

Oferta dla każdego smakosza

Nowa linia – Beskidzkie Misiaki – zaspokoi potrzeby małych i dużych. W jej skład wchodzą: Misiaki Paluszki, Misiaki Krakersy oraz Misiaki Chrupki Kukurydziane. Wszystkie tworzone na bazie naturalnych składników i wedle tradycyjnych receptur, nadających im niezwykłego smaku i przyjemnej chrupkości. Świetnie sprawdzą się w szkolnym plecaku, podczas wycieczki czy w domu, w czasie rodzinnego seansu.

 

Macintosh HD:Users:justyna.kieltyka:Desktop:Misiaki_Paluszki_WIZ_N_300.pngMacintosh HD:Users:justyna.kieltyka:Desktop:misiaki_krakersy_300.pngMacintosh HD:Users:justyna.kieltyka:Desktop:B_Misiaki_chrupki_N_300.png

Misiaki Paluszki

Gramatura: 180 g

Cena: 3,98 zł

Misiaki Krakersy

Gramatura: 90 g

Cena: 2,29 zł

Misiaki Chrupki Kukurydziane

Gramatura: 85 g

Cena: 1,79 zł

 

Dbałość o najlepsze składniki

 

Niepowtarzalne walory smakowe oraz niezwykłą kruchość i delikatność, Beskidzkie Misiaki zawdzięczają starannemu doborowi składników. Wchodzące w skład nowej linii produkty są pozbawione konserwantów i sztucznych barwników, a także wykonane z komponentów wyłącznie polskiego pochodzenia. Delikatny, słodki smak Paluszków i Krakersów, to zasługa wykorzystywanego w procesie produkcji miodu wielokwiatowego. W trosce o młodszych konsumentów produkty te mają również zredukowaną ilość soli. Fakt ten zadowoli przede wszystkim rodziców, dbających o dobór pysznych przekąsek dla swoich dzieci, podobnie jak przygotowanie smacznej, bezglutenowej propozycji – Chrupek Kukurydzianych, dla pociech już od 1 roku życia.

 

___________________________________________________________________________

O marce:

Marka Beskidzkie powstała w 1993 roku i po dzień dzisiejszy jest marką w pełni polską i rodzinną. Historia rozpoczęła się od produkcji Beskidzkich Paluszków, które od wielu lat są liderem rynku tradycyjnego w segmencie przekąsek słonych, rok rocznie umacniając swoją pozycję na rynku FMCG w Polsce. W skład portfolio marki wchodzą m.in.: paluszki, krakersy, chrupki, prażynki, orzeszki, popcorn, a także produkty dla dzieci.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI