ARTETA WKRACZA W SEGMENT PRODUKTÓW Z CHIA Z LINIĄ FRUTTIMUSS CHIA

Newsy

Arteta – innowator na rynku zdrowej żywności - znów zaskakuje wprowadzając –  Fruttimuss Chia – owocową przekąskę z nasionami chia.

Fruttimuss to pierwszy w Polsce mus owocowy z nasionami chia, podany w poręcznym opakowaniu typu pouch. Stanowi on w 100% naturalny posiłek, który składa się aż w 60% z puree owocowego o konsystencji przekąski, a nie napoju.

POLECAMY

Produkty nie zawierają sztucznych substancji zapachowych, wypełniaczy, syntetycznych witamin, dodatków, barwników, polepszaczy smaku oraz konserwantów. Do ich wyrobu nie użyto także cukru, słodzików, syropu glukozowego ani tłuszczów utwardzanych.

„Dziś atrakcyjny koncept w segmencie superfoods nie wystarczy – konsumenci oczekują produktów „w trendach”, w wygodnych opakowaniach, ale w osiągalnych dla nich punktach cenowych. W odpowiedzi na ich potrzeby w trzecim kwartale 2018 r. pod marką Fruttimuss wprowadziliśmy na rynek absolutną nowość – Fruttimuss Chia - musy owocowe z nasionami chia. To kolejny produkt w portfolio naszej firmy, który dzięki przystępnej cenie wpisuje się w misję umasawiania produktów z segmentu superfoods.” – komentuje nowość Bartosz Ponikło – Dyrektor ds. Marketingu Arteta.

Dostępne smaki Fruttimuss Chia to:

Mango zawierający mus z jabłek, ananasów, pomarańczy, mango, marakuji oraz nasiona chia

Berry zawierający mus z  jabłek, malin, marakuji oraz nasiona chia

Pomegranate zawierający mus z  jabłek, malin, marakuji oraz nasiona chia

Produkty Fruttimuss Chia zadebiutowały w Lidl, wkrótce pojawią się w kolejnych sieciach  w sugerowanej cenie detalicznej 2,49 zł.

Dodatkowych informacji udzielają:

Karolina Skutela

k.skutela@gray.com.pl

tel. 607 066 134

lub

Iwona Krześniak

i.krzesniak@gray.com.pl

tel. 514 040 934

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI