Arteta poszerza warianty smakowe DayUp Classic

Newsy

Arteta wprowadziła do linii jogurtowych przekąsek marki DayUp cztery nowe smaki. Teraz konsumenci mogą wybierać z palety aż dziesięciu różnych wariantów DayUp-a, których nazwa nawiązuje do koloru wyjątkowego składnia.

DayUp Classic to w 100% naturalna przekąska jogurtowa, będąca unikatowym połączeniem musów owocowych, jogurtu i ziaren zbóż (płatków owsianych, gryczanych, jaglanych, quinoa, otrębów pszennych i żytnich).

Do linii, która dotychczas składała się z 6 smaków dołączyły 4 nowości: DayUp Pink ze smoczym owocem, DayUp Brown z kawą i gałką muszkatołową, DayUp Turkois, w którym znajdziemy zieloną herbatę matchę oraz DayUp Purple – z jagodami acai.

POLECAMY

Uwielbiamy eksperymentować z naturalnymi składnikami. Jednocześnie nieustannie obserwujemy to co modne i zgodne z trendami w żywności. Rozszerzając linię DayUp Classic o nowe warianty myśleliśmy o tym, jak możemy zaskoczyć naszych konsumentów nieoczywistymi połączeniami smakowymi, jednocześnie oferując produkty o doktrynalnie czystym składzie – komentuje nowość Bartosz Ponikło – Dyrektor ds. Marketingu Arteta.

DayUp Classic nie zawierają ani grama dodanego cukru, ani konserwantów - składają się wyłącznie z naturalnych składników.

Nowe propozycje wzbogacają dotychczasową ofertę, która dostępna była
w sześciu wariantach smakowych: Yellow, Red, Orange, Blue, Green, Black.

DayUp Classic dostępne są m.in. w sieci Lidl, Biedronka, Auchan i Tesco.

Cena rekomendowana 3,49 zł.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI