A Ty jaką czekoladę zjesz na deser? Czekolady kawowe od E. Wedel

Newsy

E. Wedel wzbogaca swoją czekoladową ofertę o dwie tabliczki inspirowane włoskimi, aromatycznymi kawami. Gorzka czekolada z nadzieniem o smaku espresso oraz czekolada mleczna o smaku cappuccino to propozycje dla wielbicieli wyrazistych smaków.

POLECAMY

Połączenie kawy i słodkich wyrobów ma masę fanów na całym świecie. Kawa i czekolada to duet niemalże idealny. Od teraz możemy jeszcze bardziej podkreślić smak swojej ulubionej kawy dzięki nowym, wedlowskim czekoladom w dwóch pysznych smakach.

 

Mała czarna

Pierwsza propozycja z czekoladowo-kawowej oferty E. Wedel będzie strzałem w dziesiątkę dla zwolenników mocnych i wyrazistych smaków. Gorzka, wedlowska tabliczka została połączona z kremowym nadzieniem o smaku włoskiego espresso. Tak, jak poranne espresso, tabliczka o gramaturze 100g może stać się nieodłącznym elementem codziennego rytuału.

Łagodne wydanie

Tym, którzy kawę lubią w łagodniejszej wersji, E. Wedel proponuje z kolei mleczną czekoladęz nadzieniem o smaku cappuccino. Od teraz zwolennicy tego kremowego, włoskiego specjału mogą delektować się swoim ulubionym smakiem również pod postacią czekolady.

Czekolady kawowe E. Wedel sądostępne w sklepach od stycznia 2019 r.

 

Czekolada gorzka o smaku espresso

Cena: 3,69 zł

 

Czekolada mleczna o smaku cappuccino

Cena: 3,69 zł

 

O LOTTE Wedel:

LOTTE Wedel to firma o prawie 170-letniej tradycji, która dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu i ekspertyzie jest podziwiana za kunszt tworzenia najlepszej jakości czekolady. Jako najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce dostarcza konsumentom radość płynącą z intensywnego i głębokiego smaku czekolady. W wedlowskim portfolio znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle, batony oraz Torciki Wedlowskie, a także żelki i cukierki. Od września 2010 roku Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, międzynarodowego koncernu założonego w 1948 roku. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to m.in. sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI