3 suplementy wspierające metabolizm i utrzymanie prawidłowego poziomu cukru

Polecamy

Przedstawiamy 3 suplementy marki Aliness, Pokrzywę indyjską, Morwę białą oraz Moringę, które poprzez pozytywny wpływ na metabolizm i poziom cukru we krwi pomagają zachować odpowiednią wagę.

 

Pokrzywa indyjska (Coleus forskohlii) nie tylko ma piękne i kolorowe liście, ale przede wszystkim stanowi źródło wielu substancji aktywnych biologicznie, mających pozytywny wpływ na organizm. Słynie z bogatej zawartości forskoliny, która korzystnie wpływa na metabolizm i magazynowanie tłuszczów, dzięki czemu pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała oraz wykazuje właściwości odchudzające. Produkt marki Aliness to wysokiej jakości ekstrakt z pokrzywy indyjskiej standaryzowany na 10% forskoliny, który został wyprodukowany w Indiach. Dzięki temu masz pewność najwyższej jakości i czystości suplementu diety.

POLECAMY

Morwa Biała Aliness z dodatkiem cynamonowca i chromu to suplement diety, który został opracowany dla osób dbających o ilość cukrów przyjmowanych wraz z pożywieniem. Utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała i wspomaga odchudzanie. W odróżnieniu od innych produktów obecnych się na rynku, ekstrakt z morwy zawarty w tym produkcie został od początku do końca wyprodukowany w Polsce, z liści morwy pochodzących wyłącznie z polskich upraw. Charakteryzuje się współczynnikiem ekstrakcji DER równym 4:1. Oznacza to, że do otrzymania 100 mg ekstraktu użyto 400 mg suszonych liści morwy białej.

Aliness Moringa powstała z wysokogatunkowego surowca pozyskiwanego w procesie ekstrakcji najlepszych liści przez renomowaną indyjską firmę AKAY. Moringa jest bogata w witaminy i składniki mineralne i zawiera:

- 10 x więcej witamina A niż marchew,

- 12 x więcej witaminy C niż pomarańcze,

- 15 x więcej potasu niż banany,

- 17 x więcej wapnia niż mleko,

- 25 x więcej żelaza niż szpinak,

witaminę E oraz pierwiastki śladowe jak: bor, chrom, mangan.

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI