3 PAULY: BATONIK MUSLI BEZGLUTENOWY 30 g

Newsy

Bezglutenowy batonik musli marki 3 PAULY – słodka przekąska bez glutenu i laktozy

Niemiecka marka 3Pauly oferuje konsumentom bardzo szeroka gamę produktów dietetycznych, bezglutenowych lub wolnych od innych alergenów. Jakość i smak produktów 3Pauly od wielu lat znana jest na całym świecie, dlatego eksperci marki tworzą coraz to nowe produkty, aby sprostać oczekiwaniom klientów i pomóc im urozmaicać codzienne menu w pyszne dania i przekąski.

POLECAMY

 

Bezglutenowy batonik musli 3 PAULY to lekkostrawna przekąska, której podstawą są płatki ryżowe oraz wieloziarniste płatki zbóż, wzbogacone o pestki dyni i słonecznika, niesiarkowane morele oraz prażone migdały. Nie zawiera mleka i jaj, co pozwala cieszyć się smakiem słodkości także osobom cierpiącym na nietolerancję laktozy. Dodatkowo, batonik jest źródłem błonnika, pełniącego bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego układu pokarmowego. Bezglutenowy batonik musli marki 3 PAULY łączy w sobie dwie różne konsystencje - chrupiące ziarna i płatki z miękkimi, delikatnie ciągnącymi się, słodkimi morelami. Jest pożywny i daje uczucie sytości. Stanowi wygodną przekąskę uzupełniającą codzienną dietę, pozwalającą zaspokoić pokusę na słodycze. Batonik idealnie sprawdzi się w biurze, szkole czy podróży. Na opakowaniu batonika znajdują się czytelne ikony informujące o składzie i właściwościach żywieniowych produktu, pozwalające alergikom na szybką identyfikację, które składniki zostały celowo wykluczone z procesu produkcji.

www.3pauly.de

Pojemność: 30 g

Cena: ok 4 zł

Importer: Victualia Saluber

3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o „łagodną dietę” 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI