Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

25 września 2020

Zdrowo i sportowo jesienią Inspiracje od sieci handlowej Netto
Inspiracje od sieci handlowej Netto

124

Słoneczny i ciepły początek jesieni sprzyja dbaniu o kondycję. To także czas, kiedy na rynku jest wiele sezonowych warzyw i owoców, z których można przyrządzić smaczne i zdrowe posiłki. Wystarczy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Spacery i gimnastykę na świeżym powietrzu ułatwią i uprzyjemnią akcesoria sportowe dostępne w sklepach Netto.

Zdrowy styl życia warto prowadzić przez cały rok. Do tego potrzebna jest odpowiednia dieta oraz aktywność sportowa. Często jednak nie mamy pomysłów ani czasu na przyrządzanie zbilansowanych, zdrowych posiłków. Wówczas niezwykle pomocne mogą okazać się pomysłowe sprzęty kuchenne, które usprawnią gotowanie, pieczenie czy przyrządzanie owocowo-warzywnych koktajli. Ciekawe akcesoria sportowe mogą natomiast przekonać do sportu niejednego „lwa kanapowego”.

POLECAMY

Sprzymierzeńcy diety

Osoby dbające o prawidłowe nawyki żywieniowe zazwyczaj starają się przyrządzać posiłki na parze lub grillu, dzięki czemu mogą zmniejszyć spożycie tłuszczów.  Takie osoby z pewnością zainteresuje dostępny w najnowszej ofercie Netto parowar trójpoziomowy (69 zł). Dzięki trzem pojemnikom można w nim jednocześnie gotować kilka produktów. Fanów BBQ ucieszy natomiast elektryczny grill (79 zł), dzięki któremu bezpiecznie, w zaciszu kuchni można przygotować aromatyczne mięsa, ryby oraz warzywa. Jego dużym atutem jest to, że nie zajmuje dużo miejsca. Zwolennicy koktajli będą zainteresowani blenderem kielichowym (89 zł) lub bardziej kompaktowym blenderem do smoothie (59 zł). Dzięki nim przyrządzanie napojów z warzyw czy owoców będzie znacznie prostsze i szybsze.

Czas na trening

Obecnie bardzo popularne są treningi indywidualne. W internecie można znaleźć wiele filmików instruktażowych. Tylko od nas zależy, jaki rodzaj aktywności wybierzemy. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na gimnastykę w domu, parku czy na siłowni, warto wyposażyć się we własne akcesoria, dzięki którym możemy poćwiczyć, kiedy tylko będziemy mieli ochotę. Dokonanie wyboru z pewnością ułatwi bogata oferta akcesoriów dostępnych w Netto. Znajdziemy w niej m.in. matę do ćwiczeń (33 zł), hula-hop z funkcją masażu (35 zł), kettlebell (20 zł) czy piłkę gimnastyczną (29 zł).

W wyposażeniu osób dbających o kondycję fizyczną bez wątpienia nie powinno zabraknąć akcesoriów elektronicznych, pozwalających na sprawdzenie swoich postępów czy parametrów zdrowotnych. W tym przypadku nieoceniona będzie smart bransoletka (59), dzięki której z łatwością zmierzymy tętno oraz ciśnienie krwi, a także liczbę spalonych kalorii. O komfort podczas biegu czy ćwiczeń na siłowni zadbają rękawiczki treningowe (16 zł) oraz wkładki żelowe do butów (17 zł).

Oferta ważna od 28 września do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji o sieci handlowej Netto na:

Stronie www: netto.pl

Profilu na Facebooku: Netto Polska

#####

O Netto Polska:

Netto to wywodząca się z Danii sieć handlowa, należąca do Salling Group. Pierwszy sklep skandynawskiego dyskontu w Polsce powstał w 1995 roku w Szczecinie. Placówka od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem – format ten stanowił w tym czasie nowość nie tylko w danym regionie, ale i na całym polskim rynku. Dzięki pojawieniu się sklepów Netto, klienci mogli nabyć towary dobrej jakości w niespotykanych dotąd niskich cenach, co przyspieszyło rewolucję handlową w danym regionie. Obecnie, po 25-latach od rozpoczęcia działalności w Polsce, Netto posiada blisko 400 sklepów oraz trzy magazyny dystrybucyjne, dzięki czemu zajmuje trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Swoim klientom oferuje najlepszy asortyment, którego około 95 proc. stanowią produkty od krajowych dostawców. Dyskonter realizuje swoją strategię, wykorzystując nowoczesny koncept Netto 3.0. Znakiem rozpoznawczym, który widnieje w logo firmy jest sympatyczny pies Scottie – terier szkocki, symbolizujący oszczędność. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Przypisy