Zdrowe orzeźwienie w trakcie wiosennych aktywności

Newsy

Wiosenne miesiące zachęcają do ruchu i treningów - już niedługo w pełni rozpocznie się sezon na rolki czy długie rowerowe wycieczki. W trakcie aktywności na świeżym powietrzu nie można zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu, o które zadba COCONAUT®.

 

Ruch na świeżym powietrzu to podstawa, aby utrzymać organizm w dobrej kondycji. Bez względu na to, czy jest to bieganie, rolki, rower czy badminton z przyjaciółmi, wraz z potem tracimy elektrolity oraz wodę -  zwłaszcza w cieplejsze słoneczne dni. Ich niedostateczny poziom wpływa natomiast na prawidłową pracę organizmu i dobre samopoczucie.

POLECAMY

O odpowiednie nawodnienie należy dbać nie tylko w trakcie treningu, równie istotne jest także przygotowanie do niego. Zwykła woda choć zaspokoi pragnienie, to nie uzupełni brakującego poziomu elektrolitów. W trakcie aktywności warto więc sięgnąć po wodę kokosową, która dzięki swojemu ciśnieniu osmotycznemu dłużej pozostaje w organizmie i skutecznie go nawadnia. Ponadto, zawiera w sobie takie minerały, jak wapń, potas, magnez i fosfor, które są kluczowe dla codziennego funkcjonowania.

Coconaut to jednak nie tylko zdrowotne właściwości. Będzie to idealnie orzeźwiająca kokosowa przerwa w trakcie ćwiczeń czy wiosennych aktywności z przyjaciółmi. Dostępny jest w 4 wersjach smakowych: klasycznej, gazowanej, z dodatkiem soku z ananasa lub soku z arbuza. Z pewnością każdy znajdzie swój ulubiony wariant.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI