Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

18 grudnia 2019

Zdrovo partnerem drużyny siatkarskiej VERVA Warszawa Orlen Paliwa

0 288

Zdrovo, marka polskich jaj, należąca do Ferm Woźniak, była partnerem drużyny siatkarskiej Verva Warszawa Orlen Paliwa podczas meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów z Sir Safety Perugia Club. Mecz odbył się 17 grudnia 2019 br. na warszawskim Torwarze.

- Od zawsze kibicujemy polskim sportowcom i wierzymy w polski sport. Wiemy, jak ważna jest to dziedzina życia, która dla wielu z nas jest nieodzowną jego częścią. Ile pozytywnych emocji i doświadczeń daje nam kibicowanie ulubionej drużynie czy zawodnikowi. Poza tym, jest to także wychowawcze, patriotyczne, i przede wszystkim prozdrowotne – jeśli nie tylko kibicujemy, ale również uprawiamy nasz ulubiony sport. W naszej firmie podejmujemy bardzo dużo wysiłków edukacyjnych, dotyczących spożywania super zdrowego jedzenia, czyli jajek, ale uzupełniamy tę naukę także o zachęcanie do bycia aktywnymi sportowo. Od dawna podziwiamy sukcesy Vervy Warszawa Orlen Paliwa, uznaliśmy, że warto w czasie meczu z Perugią, wesprzeć warszawską drużynę. Jednym z naszych ważnych kierunków handlowych, w zakresie jaj i produktów pochodnych, są Włochy, dlatego też podjęcie tej decyzji sponsorskiej było dla nas naturalnym krokiem - powiedziała Barbara Woźniak, pełnomocnik zarządu Ferm Woźniak.

POLECAMY

Przypomnijmy, że VERVA Warszawa ORLEN Paliwa przegrała z Benficą Lizbona (1:3) w wyjazdowym meczu 2. kolejki fazy grupowej CEV Ligi Mistrzów 2020. Z kolei, siatkarze Sir Safety Perugia pokonali Leo Shoes Modena (3:1).

Podczas wtorkowego meczu (17 grudnia br.) drużyna Vervy Warszawa Orlen Paliwa przegrała z Sir Safety Perugia (1:3). Gospodarze postawili trudne warunki drużynie z Włoch, wygrali drugi set. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrano Wilfredo Leona – reprezentanta Polski. To było święto siatkówki w zapełnionej kibicami Hali Torwar, gdzie zostało wykupiono ponad 5,5 tys. biletów.

Od 2018 roku na pozycji przyjmującego w drużynie Sir Safety Perugia gra polski siatkarz kubańskiego pochodzenia – Wilfredo León Venero. Były reprezentant Kuby (2007-2012), wicemistrz świata 2010, a od lipca 2019 r. reprezentant Polski. Z kolei, trenerem klubu Sir Safety Perugia jest Vital Heynen, który jest selekcjonerem reprezentacji Polski od lutego 2018 r.  

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – polska męska drużyna siatkarska z siedzibą w Warszawie, kontynuująca działalność zespołu AZS Politechnika Warszawska. Sekcja siatkarska została założona w AZS Warszawa w 1924 roku, zaś w KU AZS Politechnika Warszawska w połowie lat 50. XX wieku. W 2005 roku z KU AZS PW wydzielono sekcję siatkówki mężczyzn, który stał się oddzielnym klubem sportowym. Drużyna mecze domowe rozgrywa w warszawskiej Hali COS Torwar.

Poprzednio klub nazywał się „Projekt Warszawa”, a jeszcze wcześniej „Onico Warszawa”.

*****

Dlaczego Zdrovo? Bo ovo po łacinie znaczy jajo! Marka gwarantuje najwyższą jakość potwierdzoną międzynarodowym certyfikatem International Food Standard dzięki zintegrowanemu procesowi produkcyjnemu (własne hale, sortownie i pakownie, wytwórnia pasz na bazie zbóż z polskich upraw oraz transport oparty o normy emisji EURO 5 i EURO 6) oraz wykorzystaniu autorskiego systemu kontroli EGGIDA. Jaja Zdrovo są znoszone w systemie chowu ściółkowego i klatkowego wzbogaconego, który ma zapewnić większy komfort nioskom oraz kontrolę nad czynnikami środowiskowymi wpływającymi na bezpieczeństwo mikrobiologiczne. Zgodnie z wymogami produkty Ferm Woźniak są wolne od GMO oraz antybiotyków.

Przypisy