Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

18 grudnia 2019

Zdrovo partnerem drużyny siatkarskiej VERVA Warszawa Orlen Paliwa

263

Zdrovo, marka polskich jaj, należąca do Ferm Woźniak, była partnerem drużyny siatkarskiej Verva Warszawa Orlen Paliwa podczas meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów z Sir Safety Perugia Club. Mecz odbył się 17 grudnia 2019 br. na warszawskim Torwarze.

- Od zawsze kibicujemy polskim sportowcom i wierzymy w polski sport. Wiemy, jak ważna jest to dziedzina życia, która dla wielu z nas jest nieodzowną jego częścią. Ile pozytywnych emocji i doświadczeń daje nam kibicowanie ulubionej drużynie czy zawodnikowi. Poza tym, jest to także wychowawcze, patriotyczne, i przede wszystkim prozdrowotne – jeśli nie tylko kibicujemy, ale również uprawiamy nasz ulubiony sport. W naszej firmie podejmujemy bardzo dużo wysiłków edukacyjnych, dotyczących spożywania super zdrowego jedzenia, czyli jajek, ale uzupełniamy tę naukę także o zachęcanie do bycia aktywnymi sportowo. Od dawna podziwiamy sukcesy Vervy Warszawa Orlen Paliwa, uznaliśmy, że warto w czasie meczu z Perugią, wesprzeć warszawską drużynę. Jednym z naszych ważnych kierunków handlowych, w zakresie jaj i produktów pochodnych, są Włochy, dlatego też podjęcie tej decyzji sponsorskiej było dla nas naturalnym krokiem - powiedziała Barbara Woźniak, pełnomocnik zarządu Ferm Woźniak.

POLECAMY

Przypomnijmy, że VERVA Warszawa ORLEN Paliwa przegrała z Benficą Lizbona (1:3) w wyjazdowym meczu 2. kolejki fazy grupowej CEV Ligi Mistrzów 2020. Z kolei, siatkarze Sir Safety Perugia pokonali Leo Shoes Modena (3:1).

Podczas wtorkowego meczu (17 grudnia br.) drużyna Vervy Warszawa Orlen Paliwa przegrała z Sir Safety Perugia (1:3). Gospodarze postawili trudne warunki drużynie z Włoch, wygrali drugi set. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrano Wilfredo Leona – reprezentanta Polski. To było święto siatkówki w zapełnionej kibicami Hali Torwar, gdzie zostało wykupiono ponad 5,5 tys. biletów.

Od 2018 roku na pozycji przyjmującego w drużynie Sir Safety Perugia gra polski siatkarz kubańskiego pochodzenia – Wilfredo León Venero. Były reprezentant Kuby (2007-2012), wicemistrz świata 2010, a od lipca 2019 r. reprezentant Polski. Z kolei, trenerem klubu Sir Safety Perugia jest Vital Heynen, który jest selekcjonerem reprezentacji Polski od lutego 2018 r.  

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – polska męska drużyna siatkarska z siedzibą w Warszawie, kontynuująca działalność zespołu AZS Politechnika Warszawska. Sekcja siatkarska została założona w AZS Warszawa w 1924 roku, zaś w KU AZS Politechnika Warszawska w połowie lat 50. XX wieku. W 2005 roku z KU AZS PW wydzielono sekcję siatkówki mężczyzn, który stał się oddzielnym klubem sportowym. Drużyna mecze domowe rozgrywa w warszawskiej Hali COS Torwar.

Poprzednio klub nazywał się „Projekt Warszawa”, a jeszcze wcześniej „Onico Warszawa”.

*****

Dlaczego Zdrovo? Bo ovo po łacinie znaczy jajo! Marka gwarantuje najwyższą jakość potwierdzoną międzynarodowym certyfikatem International Food Standard dzięki zintegrowanemu procesowi produkcyjnemu (własne hale, sortownie i pakownie, wytwórnia pasz na bazie zbóż z polskich upraw oraz transport oparty o normy emisji EURO 5 i EURO 6) oraz wykorzystaniu autorskiego systemu kontroli EGGIDA. Jaja Zdrovo są znoszone w systemie chowu ściółkowego i klatkowego wzbogaconego, który ma zapewnić większy komfort nioskom oraz kontrolę nad czynnikami środowiskowymi wpływającymi na bezpieczeństwo mikrobiologiczne. Zgodnie z wymogami produkty Ferm Woźniak są wolne od GMO oraz antybiotyków.

Przypisy