Dołącz do czytelników
Brak wyników

Edukacja żywieniowa

11 stycznia 2016

Wygraj pobyt w SPA z Food Forum!

0 271

  Szanowni Państwo, Z przyjemnością ogłaszamy konkurs organizowany we współpracy ze SPA Medical Dwór Elizy!   Do wygrania: I nagroda – voucher obejmujący nocleg w hotelu ze śniadaniem i uroczystą kolacją dla 2 osób z bezpłatnym dostępem do basenu, sauny suchej i parowej, centrum fitness o wartości 500zł, II nagroda – voucher obejmujący nocleg w hotelu ze śniadaniem dla 2 osób z bezpłatnym dostępem do basenu, sauny suchej i parowej, centrum fitness o wartości 390zł , III nagroda – voucher na czekoladowy masaż pleców dla 2 osób o wartości 200zł . fb spa 4 Konkurs przeznaczony jest dla nowych Czytelników czasopisma. Aby wziąć w nim udział należy w dniach 11-24 stycznia:

POLECAMY

  1. złożyć zamówienie na prenumeratę Food Forum w wersji premium przez stronę: //spa.food-forum.pl (zamówienia złożone przez inny adres strony nie będą brały udziału w konkursie)
  2. wysłać na adres mailowy: konkurs@food-forum.pl , w dowolnej formie (tekstowej lub graficznej) wraz z danymi, na które zostało złożone zamówienie prenumeraty (imię, nazwisko, adres mailowy), odpowiedź na pytanie Konkursowe –  „Moje noworoczne postanowienie”
Wśród nadesłanych zgłoszeń spełniających powyższe kryteria Jury wyłoni Laureatów, z którymi skontaktuje się mailowo. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 26 stycznia. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.   Z wielką przyjemnością ogłaszamy laureatów naszego konkursu! I nagroda – Pani Sylwia P. II nagroda – Pani Joanna M. III nagroda – Pan Grzegorz N. Gratulujemy!

Przypisy