Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

23 kwietnia 2020

WSPIERAJ BOHATERÓW Z KAŻDYM KUPIONYM W LOKALNYM SKLEPIE NAPOJEM OSHEE I KINGA PIENIŃSKA

220

Sięgając po napoje OSHEE i Kinga Pienińska w małych, lokalnych sklepach wspierasz szpitale w najbliższej Ci okolicy.  W ramach akcji „Wspieramy Bohaterów”, koncern OSHEE nawiązał współpracę z lokalnymi hurtowniami i sklepami w całym kraju. W efekcie tych działań, 10 procent zysków ze sprzedaży produktów OSHEE i Kinga Pieninska w lokalnych placówkach będzie przeznaczonych na wsparcie wskazanego przez ich właścicieli miejscowego szpitala.

Realizując akcję, OSHEE wspiera nie tylko lokalną służbę zdrowia, ale niesie też pomoc małym firmom, szczególnie narażonym na trudności w czasie pandemii koronawirusa poprzez zachęcanie konsumentów do zakupu napojów w tych właśnie placówkach. Akcja daje więc konsumentom możliwość dołożenia swojej cegiełki nie tylko do pomocy służbie zdrowia, ale także wspiera odbudowę lokalnego handlu i usług po okresie kwarantanny.

POLECAMY

„Wspieramy Bohaterów” to zainicjowana przez firmę OSHEE akcja bezpośredniej pomocy ponad 40 placówkom medycznym objętym wsparciem w Polsce. Pomoc o wartości pół miliona złotych od marki OSHEE trafiła już do szpitali jednoimiennych oraz kilku szpitali z oddziałami zakaźnymi.

 

O OSHEE:

OSHEE jest międzynarodowym liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne. W portfolio OSHEE znajdują się min. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych takich jak batony musli i proteinowe, musy funkcjonalne i produkty w 100% naturalne. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna już w 45 krajach na 6 kontynentach. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach europejskich marka już od kilku lat jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych.

OSHEE to marka stworzona z pasji do wygrywania. Jeśli podążasz za swoim celem, walczysz do końca i swoje porażki traktujesz jako część Twojego sukcesu - OSHEE jest właśnie dla Ciebie.

Od momentu powstania OSHEE inspiruje i motywuje do działania konsumentów na całym świecie, koncentrując się na promowaniu aktywności fizycznej oraz zachęcaniu do aktywnego stylu życia.

OSHEE motywuje. OSHEE inspiruje. OSHEE daje energię do walki z codziennymi wyzwaniami. OSHEE to działanie. OSHEE to rozwój i ciągłe doskonalenie.  OSHEE to okrzyk zwycięstwa na mecie!  OSHEE to radość po ciężkiej walce.  LIVE, FIGHT, WIN!

Przypisy