Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

14 maja 2020

Wątroba powinna być jak niezdobyta twierdza!

191

Porównanie jest adekwatne, ponieważ nasze wątroby, niczym twierdze, atakowane są nieustannie przez liczne zastępy wroga: toksyny, bakterie, wirusy… Tych pierwszych jest prawdziwe zatrzęsienie i atakują nas na każdym kroku – najczęściej w pożywieniu wątpliwej jakości, a także w napojach, a nawet w lekach. Bo toksyną może być wszystko, jeśli jest w nadmiarze.

Wątroba – w przeciwieństwie do nerek – jest tylko jedna. Wprawdzie posiada zdolności regeneracyjne, to nie są one jednak nieograniczone. A przecież od niej zależy nasze zdrowie! Dlatego wątroba musi być zawsze gotowa do działania i pozostać niezdobytą twierdzą. Ale w tym celu potrzebuje wsparcia. Jakiego? Oto arsenał:

POLECAMY

ekstrakt z nasion ostropestu (zawiera sylibinę); L-ornityny L-asparaginian; wyciąg z nasion ostropestu plamistego (zawiera sylimarynę, sylibinę); cholina; wyciąg z karczocha (zawiera cynarynę); L-cysteina; L-metionina; ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego; ekstrakt z korzenia berberysu (zawiera siarczan berberyny); N-acetylo-L-cysteina; ekstrakt z ostryżu długiego (zawiera kurkuminę); L-Glutation zredukowany; ekstrakt z czarnego pieprzu (zawiera piperynę).

Skomplikowane? Wcale nie! Wszystko znajduje się w jednym produkcie:

Liver Regeneration Complex x 90 Vege Caps – marki Aliness.

Nowość na rynku – podręczny arsenał, aby Twoja wątroba pozostała niezdobytą twierdzą!

 

Przypisy