Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

29 kwietnia 2020

ViRAL STOP – zdefiniowana jakość dezynfekcji

0 244

Żele oraz płyny antywirusowe i antybakteryjne stały się naszą codziennością. W takiej sytuacji łatwo zapomina się o kryterium jakościowym. Czy słusznie? Preparaty dezynfekujące są PRODUKTAMI, a tym samym, jak wszystkie produkty, mogą być lepszej bądź gorszej jakości. Niestety, powszechne zapotrzebowanie sprawia, że produkty o niskiej jakości mają wręcz otwartą autostradę do konsumenta.

Gdy stężenie alkoholu jest zbyt niskie (chodzi o faktyczne, a nie zadeklarowane na etykiecie), wówczas działanie antywirusowe i antybakteryjne jest niedostateczne.

POLECAMY

Gdy preparat nie zawiera składników chroniących skórę, wówczas ją zwyczajnie niszczy, bo alkohol działa wysuszająco i drażniąco.

Gdy preparat bazuje wyłącznie na alkoholu, jako czynniku dezynfekcyjnym, wówczas jego działanie antywirusowe i antybakteryjne jest zawężone.

ViRALSTOP – to nowa rodzina produktów dezynfekcyjnych o precyzyjnie i rygorystycznie zachowanej proporcji skażonego alkoholu (pow. 60%).

ViRALSTOP – to żele, płyny oraz mydła antywirusowe i antybakteryjne.

ViRALSTOP – to formuła bogata w takie składniki, jak wyciąg z lukrecji, zinc PCA, gliceryna, które wspomagają działanie antywirusowe i antybakteryjne, a jednocześnie regenerują i chronią skórę przed wysuszeniem.

ViRALSTOP – preparaty dezynfekcyjne przyjazne dłoniom i BARDZO NIEPRZYJAZNE bakteriom oraz wirusom.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie właściciela marki: http://www.viralstop.pl/ oraz https://www.facebook.com/viralstoppl.

 

Przypisy