Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

1 grudnia 2020

UNIKALNY E-BOOK KULINARNY

0 360

Przewodnicy bez granic wydali unikalny e-book kulinarny. Barwna i bogata  w informacje publikacja odsłoni przed Wami sekrety lokalnych potraw. Sposób na zaspokojenie chęci podróżowania i poznawania kuchni świata znajduje się na wyciągnięcie ręki i jest już dostępny na stronie: Przewodnicy bez Granic.  
 

Idea publikacji 

E-book kulinarny „W 80 potraw dookoła świata” powstał z potrzeby gotowania lokalnych dań  i odtwarzania ich oryginalnych smaków przez naszych turystów i miłośników kuchni krajów,  w których jesteśmy przewodnikami. Poprzez tę publikację chcemy zaprezentować Wam potrawy odzwierciedlające kuchnie regionów bliskich naszym sercom. Chcemy się podzielić doświadczeniem kulinarnym, jakie zdobywaliśmy przez lata w krajach, które ze względu na naszą pracę i pasję stały się naszym domem.  
 
Dwudziestu ośmiu przewodników i pasjonatów lokalnej kuchni połączyło swoje siły, by zabrać Was w niezwykłą kulinarną podróż. Nasza wspólna trasa z lokalnymi potrawami prowadzi przez łącznie piętnaście krajów Europy, Ameryki Łacińskiej i Azji.

POLECAMY


 
Co znajduje się w e-booku?

Nasz e-book przybliży Wam liczne ciekawostki kulinarne z różnych stron świata. Dzięki szczegółowym przepisom poznacie jak przygotować potrawy w takiej postaci, w jakiej gotują lokalsi. Liczne podpowiedzi od przewodnika ułatwią Wam zrozumienie sekretów kuchni znanych tylko miejscowym. Zobaczycie dokładnie, jak odnaleźć autentyczne smaki. Dzięki podpowiedziom odkryjecie również, jak zastąpić niektóre ze składników lub zmodyfikować dania. Na podstawie zawartych w e-booku przepisów przygotujecie znacznie więcej niż 80 potraw!  Dodatkowe materiały audiowizualne pomogą Wam nie tylko lepiej zgłębić tajniki danego przepisu, ale również poznać samego przewodnika, który go dla Was przygotował.  

 


 
Alternatywa dla podróży w czasie pandemii 

Przygotowując potrawy z naszego e-booka przeniesiecie się nie tylko do wspomnień ze swoich niezapomnianych wypraw, ale rozpoczniecie wyśmienitą kulinarną przygodę. Wyruszcie z nami  w niezwykłą podróż w 80 potraw dookoła świata!  
 
 


 
 
PRZEWODNICY BEZ GRANIC
 
Oto my, POLSCY PRZEWODNICY z różnych stron świata. Łączy nas zawód i pasja z jaką go wykonujemy. Ale przede wszystkim łączy nas to, że uwielbiamy dzielić się wiedzą z innymi. Jesteśmy tłumaczami rzeczywistości, w której mieszkamy, pracujemy i której jesteśmy częścią. Jesteśmy też łącznikami między naszymi krajami a Polakami pragnącymi je poznawać.  
Wybuch pandemii spowodował, że nasze życie wywróciło się do góry nogami. Podróżowanie stało się trudne lub wręcz niemożliwe. Ale nie poddajemy się tak łatwo. Tworzymy platformę, która ma na celu stać się alternatywnym miejscem spotkań między przewodnikami a podróżnikami.  
Tak powstają PRZEWODNICY BEZ GRANIC.
Inicjatywa ta z jednej strony pozwala nam kreatywnie kontynuować naszą pracę w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Z drugiej strony daje turystom możliwość odkrywania świata na różne nowe oraz innowacyjne sposoby, zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i realnej. To właśnie dlatego, z myślą o Was, podróżnikach, tworzymy pełne ciekawostek video quizy, oferujemy wirtualne spacery po różnych zakątkach świata, wysyłamy pocztówki i suweniry, tworzymy  e-booki, a także pomagamy przygotować się do wyjazdu, aby ten był pełen niezapomnianych wrażeń.  
 
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.przewodnicybezgranic.pl. Po raz pierwszy w jednym miejscu znajdziecie kontakt do świetnych i sprawdzonych polskich przewodników z całego świata. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, tworząc w ten sposób niezwykłą i rzetelną skarbnicę informacji przydatnych ludziom ciekawym tego, co kryje się za horyzontem.   Bo wiedzieć jest fajnie. Po prostu.  
 

Przypisy