Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

15 stycznia 2020

Trwa kolejna Liga Kubusiowego Narciarza!

246

Kubuś wraz z początkiem roku zachęca najmłodszych do zimowych aktywności. Po raz kolejny wystartowała Liga Kubusiowego Narciarza – seria wyjątkowych zawodów narciarskich i snowboardowych dla najmłodszych. W tym roku na małych narciarzy i snowboardzistów przygotowano slalom z przeszkodami w 5 lokalizacjach.

Z Kubusiem znów bawią się setki dzieci z całej Polski! Zmagania Ligii Kubusiowego Narciarza zostały zainaugurowane 11 stycznia w Skolnitach, gdzie odbyły się pierwsze w tym roku zimowe zawody w ramach akcji „Rusz się z Kubusiem”. Były to wyjątkowe zawody, ponieważ udział w nich wzięły także dzieci z niepełnosprawnościami.

POLECAMY

Urozmaicone i profesjonalne slalomy są przygotowywane w ten sposób, by nie sprawić większych trudności zawodnikom w wieku od 4 do 14 lat. Ich poziom został dopasowany do każdej z czterech grup wiekowych.  Sportowy nastrój i aktywną zabawę urozmaicają dodatkowe animacje, a nad atmosferą czuwa sam Kubuś wraz z Pingwinem – maskotką stoków. Zawodnicy i zawodniczki, którzy wezmą udział w sportowej rywalizacji, otrzymają pakiet startowy i medal za uczestnictwo, a najlepsi – atrakcyjne nagrody, w tym całoroczne karnety na stoki narciarskie oraz upominki od marki Kubuś.

Przed nami kolejne pięć imprez Ligi Kubusiowego Narciarza. 18 stycznia zawody odbędą się w Kurzętniku (Kurza Góra), a następnie kolejno: 25 stycznia w Rzykach (Czarny Groń), 8 lutego – w Kasinie Wielkiej (Kasina SKI). Ostatnie zawody w tym sezonie odbędą się 22 lutego w Krynicy Zdroju (Słotwiny Arena), gdzie Kubuś ponownie zaprasza do zimowej rywalizacji także dzieci z niepełnosprawnościami.

W ramach projektu „Rusz się z Kubusiem!” marka jest obecna na wydarzeniach sportowych dla najmłodszych, niezależnie od pory roku. Kubuś organizuje strefy aktywności m.in. podczas biegów, turniejów piłki ręcznej i tenisa ziemnego, latem jest obecny na plażach, a zimą – na stokach.

 

Więcej informacji na temat zawodów Ligi Kubusiowego Narciarza na oficjalnej stronie pod adresem: www.kubusiowaliga.pl

***

Marka Kubuś od lat cieszy się zaufaniem wśród dzieci i rodziców. Kubuś to najczęściej kupowany w Polsce sok przecierowy na bazie marchwi mazurskiej i owoców - chętnie piją go najmłodsi, ale często sięgają po niego również dorośli. To także lider w kategorii napojów dla dzieci oraz musów i wody smakowej w Polsce. W portfolio marki znajdują się soki marchwiowo-owocowe, soki 100%, orzeźwiające napoje, woda niegazowana i woda smakowa oraz owocowe musy. Produkty Kubusia wyróżnia nie tylko doskonały smak, ale także wysoka jakość, wielokrotnie doceniana przez konsumentów. Kubuś to lider w kategorii soków przecierowych nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Markę Kubuś, jako Kubik, Kubu i Tedi, znają także konsumenci m.in.: w Rumunii, Rosji, Bułgarii, na Węgrzech, Litwie i Łotwie, w Czechach i Słowacji.

Przypisy