Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

5 grudnia 2019

Świąteczne gotowanie z Netto

273

Co sprawia, że święta stają się niezapomniane? Cenny czas spędzony z rodziną, wymarzone prezenty i… aromatyczne potrawy, których zapach jest doskonałym dopełnieniem gwiazdkowej atmosfery w każdym domu! Bez względu na to, ile potraw zagości na twoim stole, warto, żeby ich przygotowywanie było przyjemnością. W stworzeniu idealnych świąt pomogą naczynia znajdujące się w najnowszej ofercie sieci handlowej Netto.

Przygotowanie dwunastu wigilijnych potraw dla całej rodziny to nie lada wyzwanie. Niejedna gospodyni wkłada w to jednak mnóstwo serca i z zaangażowaniem realizuje tradycyjne świąteczne menu. Aby jednak czas spędzony w kuchni nie kojarzył się z przykrymi obowiązkami, warto ułatwić sobie zadanie i zaopatrzyć się w odpowiednie naczynia, które przyspieszą i ułatwią gotowanie, a zaoszczędzony czas będzie można spędzić przy wspólnym stole.

POLECAMY

Święta na czas

Pierogi z kapustą i grzybami, pieczeń ze śliwką, karp i obowiązkowo sałatka jarzynowa. Lista ulubionych potraw często zdaje się nie mieć końca. Nie chcesz z niczego rezygnować i planujesz zapełnić wszystkie półmiski? Doskonałym wyborem będzie przygotowanie dań z wykorzystaniem szybkowaru (149 zł), który dostępny jest w najnowszej ofercie sieci handlowej Netto. Z pewnością przyspieszy on proces gotowania. Przygotowanie soczystej pieczeni ułatwią z kolei naczynia żaroodporne (19 zł; z pokrywką 47 zł). Aby dania były wciąż ciepłe, nawet po zaserwowaniu ich na stół, warto wybrać podwójny podgrzewacz do naczyń żaroodpornych (17 zł). Do duszenia, pieczenia i smażenia z niewielką ilością tłuszczu idealnie sprawdzi się brytfanna z powłoką nieprzywierającą, wykonana z odlewu aluminiowego (99 zł).

Smacznie i zdrowo

Świąteczne potrawy powinny być przede wszystkim smaczne. Warto jednak, aby były również zdrowe i bogate w wartości odżywcze. Będzie to możliwe dzięki kolekcji funkcjonalnych naczyń Valdinox, które sprawdzą się doskonale podczas gotowania i smażenia dań, a przy tym zapewniają zachowanie witamin oraz makro - i mikroelementów. Dostępne w Netto rondel (36 zł) i patelnie (43 zł i 53 zł w zależności od rozmiaru) przydadzą się w każdej kuchni. W czasie tak intensywnego gotowania sprawdzą się garnki z pokrywkami (52 zł i 62 zł w zależności od rozmiaru) oraz patelnia głęboka z dwoma uchwytami (62 zł). Ponadto ich czerwony kolor idealnie pasuje do gwiazdkowej atmosfery.

Oferta naczyń i przyborów kuchennych jest dostępna od 12 grudnia do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji o sieci handlowej Netto na:

Stronie www: netto.pl

Profilu na Facebooku: Netto Polska

...

O Netto Polska:

Sieć handlowa, która w ciągu 24 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ok. 380 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Przypisy