Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

26 kwietnia 2021

Startuje kampania reklamowa NATURALNEJ WODY MINERALNEJ Jurajska®, ambasadorką marki Agnieszka Radwańska

0 226

Jako kolejny etap przełomowej zmiany wizerunku, marka Jurajska rozpoczyna dzisiaj, tj. 26.04.2021 szerokozasięgową kampanię reklamową. Ambasadorką  NATURALNEJ WODY MINERALNEJ Jurajska® została Agnieszka Radwańska.

W rozpoczynającej się komunikacji do Konsumentów marka postawiła na swoje naturalne przewagi: oryginalne pochodzenie z głębi skał, unikalny skład mineralny oraz krystaliczną czystość. W połączeniu z nowym opakowaniem, kampania tworzy zatem spójną historię o wodzie mineralnej „Prosto ze skał Jury”.

Dodatkowo, do działań reklamowych, po raz pierwszy w historii marki, zaangażowano ambasadorkę – Agnieszkę Radwańską, która w swój naturalny sposób przekonuje do codziennego sięgania po Jurajską i potwierdza jej unikalne właściwości

Głównym narzędziem kampanii jest wyjątkowo plastyczne i dynamiczne  15sto sekundowe wideo, przedstawiające świat Jurajskiej oraz  Agnieszkę Radwańską. Wideo dostępne jest tutaj:

https://youtu.be/87xnEWwupTM

Kampania będzie aktywna przez cały sezon letni, kluczowy dla kategorii wody, i obejmie takie kanały jak:

- Stacje telewizyjne

- Facebook

- Instagram

- Youtube

- POS – detaliczne punkty sprzedaży

„ Dumą Jurajskiej jest jej pochodzenie – to właśnie Jura nadała wyjątkowy smak i właściwości naszej wodzie. Dzisiaj,  korzystając z siły Grupy Hortex, Jurajska przechodzi na kolejny etap rozwoju i staje się marką ogólnopolską, dostępną w całym kraju. Jesteśmy przekonani, że konsumenci poznają i pokochają Jurajską tak jak pokochała ją Agnieszka Radwańska. Kolejne odsłony rozpoczynającej się dzisiaj kampanii reklamowej przed nami.”, powiedziała Klaudia Krupicz, Senior Marketing Manager odpowiedzialna za markę Jurajska w grupie Hortex.

 

Największym walorem i wyróżnikiem NATURALNEJ WODY MINERALNEJ Jurajska® jest niewątpliwie jej pochodzenie – wydobywana jest z głębi skał Jury Krakowsko-Częstochowskiej z wodonośnych pokładów, przykrytych nieprzepuszczalną warstwą iłów, dolomitów oraz wapieni i dzięki temu jest wolna od wszelkich zanieczyszczeń, pierwotnie czysta. Przez ponad 10 tysięcy lat natura tworzyła unikalny skład mineralny, dobierając proporcje wapnia do magnezu tak, aby były optymalnie przyswajane przez organizm człowieka.

#####

Jurajska S.A. to wiodący producent wód butelkowanych i napojów w Polsce od ponad 60 lat. Naturalna Woda Mineralna Jurajska to kluczowy produkt w asortymencie firmy. Woda czerpana jest spośród skał powstałych miliony lat temu, ze źródła, przykrytego nieprzepuszczalną warstwą iłów, dolomitów oraz wapieni i dzięki temu jest wolna od wszelkich zanieczyszczeń. Zakład produkcyjny znajduje się na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, objętym ochroną. Oferowane przez firmę Jurajska produkty są najwyższej jakości, dzięki czemu cieszą się dużym zaufaniem konsumentów.

Przypisy