SPOSÓB NA TRYB DOMOWO-KANAPOWY

Newsy

Wszyscy zwolniliśmy. Pobyt w domu sprzyja wzmożonej kreatywności i rozwijaniu naszych pasji. Wracamy do dawno zapomnianych filmów, pozycji książkowych oraz nadrabiamy zaległości online. Jeśli Ty również zdobyłeś już tytuł Masterchefa roku oraz wygrałeś turniej Scrabble, a Twoje mieszkanie lśni na błysk, zapewne wiesz również jak ważne jest dbanie o zdrowie w tym szczególnie wyjątkowym dla nas czasie.

Nasze domy przeszły małą rewolucję. Z dnia na dzień stały się biurami, centrami rozrywki, prywatnymi siłowniami oraz najlepszymi restauracjami. Nasze listy zakupów stały się dłuższe i bardziej urozmaicone. Podczas zakupów zaczęliśmy chętniej sięgać po zdrowe alternatywy bardziej popularnych przekąsek. Chipsy zastąpiliśmy warzywami, a napoje słodzone wartościowymi odpowiednikami.

POLECAMY


Kupuj odpowiedzialnie i pamiętaj jak ważna jest zbilansowana dieta podczas trybu domowo-kanapowego!

Dostarczaj swojemu organizmowi wszystkiego co najlepsze, niezależnie czy pracujesz zdalnie, trenujesz online lub po prostu jesz wspólne śniadanie z rodziną. COCONAUT to źródło wielu witamin, takich jak: witamina C, tiamina, ryboflawina, niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, czy nawet kwas foliowy oraz składników mineralnych: potasu, wapnia, miedzi, żelaza, magnezu, fosforu, selenu, cynku, bez których nasz organizm nie mógłby prawidłowo funkcjonować.


Zamów COCONAUT bez wychodzenia z domu. Nasze produkty znajdziesz w sklepach online wybranych dystrybutorów. Zajrzyj na:
WBUTELCE.NET | BEE.PL | ALLEGRO.PL | SH2OP.PL
 

#####

Coconaut® - to woda kokosowa z młodego wietnamskiego kokosa o delikatntym smaku, bez dodatku cukru. Doskonale nawadnia, dodaje energii, regeneruje, wzmacnia odporność, usprawnia trawienie i zwiększa aktywność. Coconaut® to najwyższa jakość opakowania. Woda dostępna jest w butelkach oraz w specjalnie przygotowanych woskowanych puszkach, dzięki którym płyn nie wchłania substancji z opakowania i zachowuje doskonałe właściwości odżywcze i wysoką zawartość minerałów. Unikalny wśród wód kokosowych jest gazowany Coconaut® dostępny w puszce o pojemności 320 ml. W swojej ofercie marka posiada także niegazowaną wodę kokosową w puszce o pojemnościach 250 ml, oraz butelce o pojemności 320 ml. Nowością są smakowe wody kokosowe z sokiem z ananasa (żółta puszka) oraz z sokiem z arbuza (czerwona puszka).

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI