Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

17 sierpnia 2020

Sposób na poprawę pamięci i koncentracji!
Aktualności

0 268

Zdarza Ci się, że nie możesz się skupić w pracy? Co chwilę o czymś zapominasz, głowa jest jakby z betonu, a od rzeczywistości oddziela Cię niewidzialny mur? Czasem tak bywa, prawda? A oto prosty zestaw ćwiczeń, który z powrotem przywróci Cię do pionu…

Ćwiczenie 1 Wypowiedz głośno dwa słowa: gotu kola. Ćwiczenie powtarzaj do momentu, gdy nabierzesz pewności, że zapamiętasz te słowa;)

Ćwiczenie 2 Wypowiedz na głos nazwę: wąkrotka azjatycka. To są już trudniejsze słowa, dlatego wypowiadaj je powoli, by nie zrobić błędu. I również do momentu, aż utrwalisz je w pamięci.

Ćwiczenie 3 Teraz powoli i wyraźnie przeczytaj na głos poniższy tekst:

Gotu Kola (Centella asiatica, wąkrotka azjatycka) 400 mg to nowy produkt marki Aliness, zawierający wysokiej jakości ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej. Jest o roślina znana od tysiącleci i wykorzystywana zarówno w tradycyjnej medycynie chińskiej, jak i indyjskiej (ajurwedzie). Gotu Kola to właśnie ekstrakt z wąkrotki, który – jako substancja chemiczna – zaliczany jest do grupy adaptogenów. Skutecznie poprawia pamięć i koncentrację, a także pomaga zmniejszyć niepokój w stresowych sytuacjach.

Tekst jest długi, więc tym razem możesz go nie zapamiętać. Jest na to rada…

Ćwiczenie 4 Otwórz link:https://aliness.pl/pl/p/Gotu-Kola-Centella-asiatica%2C-wakrotka-azjatycka-400-mg-x-100-Vege-caps/301

Przypisy