Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

20 lutego 2020

Słodkie świętowanie – poznaj ofertę Netto na tłusty czwartek

0 491

Tłusty czwartek to bez wątpienia najsłodszy dzień w roku, z niecierpliwością wyczekiwany przez fanów lukrowanych wypieków. Z okazji święta, które wypada 20 lutego, Netto przygotowało dla swoich klientów bogatą ofertę tradycyjnych pączków, a także donutów i muffinek w atrakcyjnych cenach.

Zgodnie z tradycją, w tłusty czwartek każdy powinien zjeść chociaż jednego pączka. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby tego wyjątkowego dnia pozwolić sobie na nieco więcej przyjemności.

W ten czwartek fani tradycyjnych wypieków będą mogli kupić w Netto swoje ulubione świeże pączki z lukrem (0,89 zł za 1 szt.) lub cukrem pudrem (0.99 zł za 1 szt. lub 0,59 zł przy zakupie 12 szt.) wprost z lokalnych piekarni, w wyjątkowo niskich cenach. Oferta obowiązuje tylko 20 lutego 2020.

POLECAMY

Poza tradycyjnymi wypiekami, Netto zadbało również o smaczne nowości i przygotowało szeroki wybór donutów, do wyboru: donut z cukrem (0,99 zł), donut z polewą czerwoną (1,29 zł), donut z nadzieniem karmelowym (1,69 zł) i donut cookies (1,99 zł). Listę dostępnych słodkości urozmaica ekskluzywna oferta wyrobów piekarniczych E. Wedel – pączek E. Wedel (2,49 zł), donut E. Wedel (2,19 zł) i muffin nadziewany kremem czekoladowym E. Wedel (2,99 zł). Oferta obowiązuje do 22 lutego br.

Więcej informacji o ofercie sieci handlowej Netto na:

Stronie www: netto.pl

Profilu na Facebooku: Netto Polska

O Netto Polska:

Sieć handlowa, która w ciągu 25 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ok. 400 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Przypisy