Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

17 marca 2020

Slavica, czyli fitness w czasach kwarantanny

0 447

Ogólnoświatowa sytuacja związana z pandemią koronawirusa, sprawiła, że miliony ludzi na świcie zostało zamkniętych w swoich domach. Większość profilaktycznie, ale niektórzy odbywając kwarantannę. Zamknięte restauracje, kluby i miejsca gdzie dotychczas spędzaliśmy czas wolny, jak choćby klubu fitness…
I ci właśnie, którzy  dotychczas regularnie ćwiczyli na salach fitnessowych, stanęli przed dylematem – jak poradzić sobie w tej sytuacji z nadmiarem energii czy chęcią utrzymania formy?

Fanom SLAVICA Fitness Dance na pomoc przyszła sama jej twórczyni Justyna Bolek , zapraszając wszystkich do ćwiczeń on line! Justyna, znana między innymi z programu „Pytanie na śniadanie” wykreowała autorski styl fitness SLAVICA - układ fitness połączony z elementami figur tańców ludowych. Jej fitness ćwiczą w Polsce, Wielkiej Brytanii i USA. Trenują z nią także znane gwiazdy. Jedną z miłośniczek Slavicy jest dziennikarka Superstacji, Paulina Koziejowska, która zadeklarowała, że już od dzisiaj będzie trenowała on line razem z Justyną.W poniedziałki i czwartki na profilu Instagram Justyny oraz SLAVICA, około godziny 20.00  będą odbywać się treningi na żywo.
„Dostałam wiele pytań od osób przychodzących na moje zajęcia, co teraz? Każdy chciałby nadal ćwiczyć ale bez obawy o własne zdrowie czy życie. Stąd pomysł na treningi on-line. Zachowujemy regularność, będziemy spotykali się 2 razy w tygodniu i wspólnie ćwiczyli. Zamierzam także w trakcie tych sesji przekazywać swoim widzom przydatną wiedzę jak dbać o swoją formę pomiędzy treningami. Mój pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem fanów SLAVICY nie tylko w Polsce ale też w USA i Wielkiej Brytanii, bo tam tez odbywały się nasze zajęcia. Wszystkich zapraszam do ćwiczenia ze mną! Dodajmy sobie trochę dobrej energii w tym trudnym dla każdego czasie. ” powiedziała Justyna Bolek
To ciekawa i potrzebna inicjatywa, zachęcamy was zatem do śledzenia profilu Justyny i ćwiczenia razem z nią SLAVICY. Justyna zaznacza, że jeśli te treningi spotkają się z akceptacją i zainteresowaniem widzów, nie wyklucza, że będą konturowane nawet po zakończeniu narodowej kwarantanny.

Tutaj będą odbywać się zajęcia: https://www.instagram.com/justynabolek.official/

Przypisy