„RUSZ W POLSKĘ” Z TARCZYNEM

Newsy

Produkty Tarczyn są nie tylko pełne pysznego owocowego smaku, ale i ciekawostek turystycznych o Polsce. Każda butelka to dawka wiedzy i inspiracji. Marka w swojej kampanii chce kolejny raz zachęcić do podróżowania i poznawania kraju.  

W konkursie można wygrać wiele gadżetów przydatnych do przyjemnego zwiedzania. Na głodnych wrażeń czekają rowery miejskie, walizki podróżne i skarpetki.  Jak można zostać właścicielem jednej z nich? W dniach od 5. września do 14. października należy wejść na stronę www i odpowiedzieć na trzy pytania z wiedzy turystycznej o Polsce, a następnie napisać, co i dlaczego zabierzemy ze sobą na wakacje.

POLECAMY

Kampania będzie widoczna w postaci bannerów w przestrzeni internetowej. Realizowana jest we współpracy z agencją reklamową Sarigato.

*** 

Tarczyn to ceniony od ponad 50 lat smak prawdziwych owoców. Polska bogata jest w pyszne owoce oraz piękne, ciekawe miejsca. Dlatego pod nakrętkami można znaleźć wiele ciekawostek na temat naszego kraju. Produkty Tarczyna to smaczne soki, nektary i napoje owocowe, a także warzywne. Ich klasyczne szklane opakowanie od lat jest kojarzone z marką i nawiązuje do tradycji. Tarczyn to gwarancja zachowania jakości i niepowtarzalnego smaku. 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI