Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

21 października 2020

Radość to sztuka dawania!
MATERIAŁY PRASOWE ARBONNE

0 245

Odkryj Kolekcję Świąteczną Arbonne 2020, która wspiera zrównoważony rozwój. Stwórz ciepłą, świąteczną i wypełnioną miłością atmosferę, obdarowując najbliższych prezentami, które przyniosą im chwile pełne świątecznej radości nie tylko w tym roku, ale również w nadchodzących latach.

 KOLEKCJA ŚWIĄTECZNA ARBONNE                      

Tegoroczna Kolekcja Świąteczna oferuje fantastyczne NOWOŚCI, upominki dla dzieci i klasyczne bestsellery w opakowaniach z plastiku PCR, do których dołączono eleganckie torebki wielokrotnego użytku. Dzięki temu możesz DAWAĆ ROZWAŻNIE, zmniejszając ilość odpadów oraz okazując miłości ludziom i planecie.                                    

 WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ROZWAŻNEGO DAWANIA                        

Spraw, by tegoroczne świąteczne zakupy były łatwe i przyjemne. Znajdź coś dla każdego, kto znajduje się na Twojej liście, korzystając z tematycznego przewodnika Arbonne dotyczącego rozważnego dawania prezentów.                                    

Nigdy nie jest za wcześnie na Świąteczne zakupy! Tegoroczna Kolekcja Świąteczna zawiera między innymi NOWY Zestaw do twarzy Mint Cooling, DEBIUTUJĄCY Shake proteinowy z białka grochu o smaku dyniowo-korzennym ORAZ dużo więcej fantastycznych nowości! Zapoznaj się z całą kolekcją na stronie www.arbonne.pl

Przypisy