Dołącz do czytelników
Brak wyników

Zdrowe przepisy

30 marca 2021

Pyszna sałatka z kolorowym twistem - mieszanka sałat Brasiliana mix marki Eisberg

0 215

Na przekór zmiennej marcowej pogodzie, żywe barwy mogą zagościć w naszej kuchni już dziś. Wszystko za sprawą odpowiednio skomponowanych składników. Najlepszym tego przykładem jest mieszanka sałat Brasiliana mix marki Eisberg - tutaj zielenie, żółcie, biele i burgundy nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim zapowiadają eksplozję smaków na talerzu.

Obecna sytuacja nie sprzyja podróżowaniu i czerpaniu przyjemności z eksploracji rozmaitych kuchni świata. Na szczęście dostępne na wyciągnięcie ręki podukty, wspierają w tworzeniu potraw, inspirowanych odległymi zakątkami świata. Marka Eisberg proponuje mieszankę sałat, która przeniesie nas do słonecznej Brazylii. Gotowa i już umyta Brasiliana mix to zachwycająca apetycznym wyglądem kolorowa kompozycja. Jej starannie dobrany skład zapewnia też bogactwo witamin i minerałów.

Niecodziennymi smakowymi elementami, jak na mieszanki sałat, są biała kapusta oraz kukurydza. Chrupiąca kapusta występuje w formie pociętych paseczków, zasobna jest w błonnik i witaminę C. Kukurydza to z kolei powiew egzotyki na talerzu, warzywo pełne witamin oraz kwasów omega-3. Mieszankę Brasiliana mix idealnie dopełniają świeże i starannie wyselekcjonowane sałaty: cykoria endywia oraz cykoria sałatowa radicchio.

Mieszanka Brasiliana mix to idealna opcja na dodatek do obiadu. Wystarczy, że uzupełnimy ją o dressing i ekspresowa sałatka będzie gotowa.

Brasiliana mix marki Eisberg

Gramatura: 200 g

Sugerowana cena: 4,99 zł

Składniki: cykoria endywia, cykoria sałatowa radicchio, kapusta biała, kukurydza

_______________________________________________________________________________________

Grupa Eisberg z siedzibą w Szwajcarii to jeden z liderów w Europie i numer jeden w Szwajcarii i Europie Wschodniej w zakresie produkcji świeżych mieszanek sałat typu convenience, warzyw i owoców. Firma posiada cztery zakłady produkcyjne w Szwajcarii, po jednym w Polsce, Austrii, Rumunii i na Węgrzech. Zakład zlokalizowany w Legnicy zaopatruje partnerów handlowych w kraju, ale także w Niemczech, Czechach i na Słowacji. Klientami Eisberg Polska są największe sieci handlowe oraz gastronomiczne.

www.eisberg.pl

Przypisy