Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

15 stycznia 2020

Przytulny dom to uporządkowana przestrzeń. Jak zaaranżować miejsce przyjazne relaksowi z Netto

0 349

Nowy Rok to nie tylko czas na zadbanie o kondycję. Często właśnie dopiero po świętach mamy możliwość uporządkowania domu i pielęgnowania przestrzeni przyjaznej relaksowi. Tworzeniu domowego zacisza sprzyja ład. Pomocne okażą się akcesoria, dzięki którym okiełznamy chaos i nieporządek.

Styczeń to idealny moment na uporanie się z pracami, na które zwyczajnie zabrakło czasu w okresie świątecznej gorączki. Dom to dla wielu z nas coś więcej niż tylko sypialnia. To miejsce, w którym toczy się rodzinne życie i do którego z upragnieniem wracamy po ciężkim dniu pracy. Stworzenie oazy przytulności to nie tylko dobranie dodatków zgodnie z konkretnym stylem. To przede wszystkim funkcjonalne wyposażenie, które ułatwi przechowywanie i pomoże utrzymać porządek.

Wszystko, co niezbędne w zasięgu ręki

Nietypowa jak na tę porę roku aura za oknem sprawia, że chcemy mieć pod ręką nie tylko gruby płaszcz i kozaki, ale także lżejszy zestaw na cieplejsze dni. Aby zapanować nad ilością rzeczy w domowym hallu, warto zaopatrzyć się w dodatkową szafkę na buty (159 zł) lub siedzisko z pojemnikiem (149 zł). Jeśli zaś mamy problem z uporaniem się z nadmiarem mniejszych przedmiotów, z pewnością dobrym rozwiązaniem będą organizery na przykład na pościel czy bieliznę (10 zł) oraz kosze do przechowywania z drewnianą obramówką (27 zł).

Garderoba pod kontrolą

Zimowe wyprzedaże w pełni. Oznacza to, że w naszej garderobie może przybyć nieco nowych ubrań. Jeśli okaże się, że w szafie brakuje miejsca, przydatne okażą się organizery tekstylne na reling (19 zł) lub garderoba tekstylna (49 zł), która z powodzeniem zastąpi tradycyjną szafę. Taką funkcje może też pełnić przenośny reling na kółkach (wersja pojedyncza 39 zł, podwójna 59 zł). Jeśli zaś chcemy zapanować nad dużą kolekcją butów, wówczas nieoceniony będzie regał na buty zawieszany na drzwi (49 zł).

Oferta dostępna jest od 20 stycznia do wyczerpania zapasów.

Przypisy