Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

24 marca 2021

Projekt społeczny "Martwa żywność"

25

Organizowanego w ramach „Zwolnieni z Teorii”

Jesteśmy zespołem projektu społecznego „Martwa Żywność” organizowanego w ramach „Zwolnieni z Teorii”, w którym staramy się promować zdrowe odżywianie w nietypowy sposób.

POLECAMY

Naszym celem jest zorganizowanie wystawy grafik o tematyce zdrowego odżywiania jak i zdrowej żywności, jednak nie w tradycyjny sposób. Naszym celem bowiem jest nie tylko promocja zdrowego trybu życia, ale także chęć pokazania, że do tematu nie trzeba podchodzić tylko w jeden sposób. Nawet w takim zagadnieniu jak to może znaleźć się miejsce na dozę kreatywności bądź innego spojrzenia.

Jako graficy zadbamy oto aby każda praca cieszyła oko jak i mogła zaskoczyć przekazem czy też samą formą. Nie chcąc jednak zniechęcić tych, którzy grafiką będą mniej zainteresowani. Dlatego pod każdą z prac zamieścimy opis problemu jaki porusza, jak i parę informacji o wspomnianym zagadnieniu.

W związku z tym jakie panują obecnie warunki, wystawa będzie dostępna również online a wszelkie informacje o terminie wydarzenia jak i miejscu, w którym będzie się ono odbywać będą aktualizowane na bieżąco

Facebok: https://www.facebook.com/Martwa-%C5%BBywno%C5%9B%C4%87-546452142972985

Instagra: https://www.instagram.com/martwa_zywnosc/?fbclid=IwAR1J2T-BowNWlnqGJQjcZcOV2mQBhwPmdULq8XJKVxSi1gVOFiZcD4Dcc_E

Przypisy