Program przesiewowych badań w kierunku rdzeniowego zaniku mięśni (SMA) w Polsce

Wykład specjalny podczas eProInfantis 2021

Konferencje, kongresy, szkolenia Polecamy

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas Konferencji eProInfantis 2021 (10-11 czerwca) zostanie przedstawiony przez Panią Profesor Katarzynę Kotulską-Jóźwiak wykład specjalny pt.: "Program przesiewowych badań w kierunku rdzeniowego zaniku mięśni (SMA) w Polsce". Doczekaliśmy się czasów, kiedy ta rzadka choroba zostanie objęta programem badań przesiewowych. W pierwszym etapie do programu zostaną włączone wybrane województwa a następnie do końca roku 2023 badaniami przesiewowymi SMA będzie objęty cały kraj. Szczegóły przedstawi Pani Profesor podczas swojego wystąpienia.

Ponadto przypominam, że program eProInfantisa 2021 został rozbudowany o dodatkowe sesje naukowe w związku z czym obrady odbędą się w czwartek (16.00-20.00) oraz w piątek (8.30-19.15). Dodatkowo w czwartek od godz. 12.00 będą odbywać się eWarsztaty praktyczne.

Szczegółowy program znajdziecie Państwo tutaj: KLIK

POLECAMY

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przypominamy, że wszystkie wykłady będą nagrywane i będzie możliwość odtworzenia nagrań wykładów po konferencji (pakiety STANDARD i PREMIUM). Szczegóły dotyczące pakietów uczestnictwa znajdziecie Państwo tutaj: KLIK

Koszt udziału w Konferencji - JUŻ OD 99zł! 

Uczestnicy otrzymają za udział w konferencji 12 punktów edukacyjnych.

Szczegóły i rejestracja: KLIK

Dziękujemy partnerom konferencji:
Bursztynowi partnerzy: Dutchmed, Mead Johnson, Nestle, Novartis, Nutricia
Złoci partnerzy: Chiesi, Roche, Viridian
Srebrni partnerzy: BertzMedical, Getinge, NUK

Z pozdrowieniami,

Jan Mazela
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
eProInfantis 2021 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI