Podejmij wyzwanie z księgi rekordów Guinnessa! Sos Trinidad Scorpion od Roleski

Newsy

Będzie piekło! Trinidad Scorpion to odmiana papryki habanero. Jej ostrość sprawiła, że w 2011 roku znalazła się na kartach księgi rekordów Guinnessa. Firma Roleski przygotowała Sos Trinidad Scorpion z jej dodatkiem. Spełni on oczekiwania konsumentów poszukujących prawdziwych kulinarnych wyzwań.

Konkursy w jedzeniu piekielnie ostrych potraw cieszą się niezwykłą popularnością na całym świecie. Papryczki chili, podobnie jak wasabi czy mentol, pobudzają receptory bólowe w komórkach nerwowych. Uczucie palenia z czasem zaczyna zmieniać się w przyjemność. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ nasz mózg na sygnały związane z pieczeniem i bólem reaguje uwalnianiem naturalnych środków przeciwbólowych, czyli endorfin. Dzięki nim doświadczamy chwilowej euforii i odczuwamy szczęście. Dla takich przeżyć, nie tylko smakowych, wielu śmiałków sięga po najostrzejszą papryczkę na świecie – Trinidad Scorpion. Teraz jej piekielną ostrość możemy mieć na co dzień w swoim domu - dzięki firmie Roleski, która wprowadziła na rynek sos Trinidad Scorpion.

Podkręć smak swoich potraw

POLECAMY

Sos Trinidad Scorpion

Roleski 300g

Papryczka Trinidad Scorpion posiada ostrość rzędu 1 463 700 jednostek w skali ostrości Scoville’a. Dla porównania, popularna papryczka jalapeño czy sos tabasco mieszczą się w granicach 2 500–8 000 jednostek. Sos Roleski Trinidad Scorpion to sposób na podkręcenie smaku wielu potraw. Można go użyć do domowego hamburgera, hot doga, wołowiny, dań meksykańskich czy innej strawy wprost z piekielnej kuchni. Sos na bazie najostrzejszej papryczki chili na świecie może stanowić palącą w gardle alternatywę dla sosu tabasco lub salsy, której używamy podczas gotowania chili con carne lub burrito. Odrobina sosu Roleski wniesie smak naszych ulubionych potraw na zupełnie nowy poziom.

W dobrym towarzystwie

Trinidad Scorpion od Roleski należy do linii sosów ostrych. Sos sygnowany logo Roleski ma w swoim składzie chilli oraz suszoną papryczkę Trinidad Scorpion. Ostrość pojawia się z opóźnieniem, dlatego nie warto przedobrzyć z ilością dodanego składnika. Sos Trinidad Scorpion to piekielna rewolucja, która została stworzona na bazie najlepszych składników. Nie posiada konserwantów, glutenu oraz GMO, dlatego sprawdzi się jako dodatek do każdego posiłku i w każdej diecie.

Roleski Trinidad Scorpion to sos, który został stworzony dla osób kochających potrawy o wysokim  poziomie ostrości. Wzmacnia smak dań, a także zwiększa intensywność doznań.

 

Sos Trinidad Scorpion Roleski 300g

Producent: ROLESKI Sp. z o.o.

Dystrybutor: ROLESKI Sp. z o.o.

Cena na półce: od 6,30 za 300g

www.republikaroleski.pl

                               100g                      20g

Kalorie                 150 kcal                30 kcal

Energia                 629 kJ                   126 kJ

Tłuszcz                   4,7 g                      0,9 g

Węglowodany             25 g                       5 g

Białko                       1,2 g                      0,2 g

Sól                          2,05 g                    0,41 g

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma Roleski to rodzinne przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem, od ponad 40 lat związane z produkcją spożywczą. Firma zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem produktów premium - ketchupów, majonezów, musztard, sosów, dressingów, bulionów, marynat oraz octów oraz produktów ekologicznych - musztard bio, ketchupów bio oraz koncentratów pomidorowych bio. Wszystkie produkty Roleski nie zawierają konserwantów, glutenu i są wolne od GMO.  Produkty pod marką Roleski dostępne są zarówno w wygodnych opakowaniach przeznaczonych dla indywidualnych konsumentów, jak i również w formatach dedykowanych dla rynku HoReCa. Polskość oraz rodzinność firmy Roleski to cechy, które skutkują szczególnym ukierunkowaniem firmy na naszych rodzimych, polskich konsumentów oraz najwyższą jakością produktów. Gwarantem najważniejszego atutu marki – jakości – jest nazwisko założycieli i właścicieli firmy, którzy również jako konsumenci  swoich produktów nieustannie czuwają  nad ich renomą.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI