Piekarnia PUTKA partnerem Kongresu Dietetycznego 19 - 20.09.2020 – ProBody dla wszystkich uczestników Kongresu w prezencie!

Newsy

Piekarnie Putka to ważny punkt na piekarniczej mapie Warszawy i okolic oraz Łodzi. W 142 piekarniach firmowych i 29 piekarniach patronackich oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych. Ponad 70 rodzajów chleba, bułek i bułeczek, ponad 80 wyrobów ciastkarsko-cukierniczych oraz wypieki bezglutenowe certyfikowane znakiem Przekreślonego Kłosa sprawiają, że wszyscy konsumenci znajdą w Putce produkty odpowiadające ich potrzebom i upodobaniom.

Jednym z produktów polecanych przez Putkę jest pieczywo ProBody. Docenią je osoby zmagające się z chorobami cywilizacyjnymi, dbające o sylwetkę oraz wszyscy zwolennicy aktywnego stylu życia. Ten wyjątkowy chleb o obniżonej zawartości węglowodanów i niskim IG (33,5) szczególnie polecany jest diabetykom. Dodatkowym dobrodziejstwem Chleba ProBody jest wysoka zawartość kwasów tłuszczowych OMEGA -3, które sprzyjają obniżaniu poziomu cholesterolu we krwi. Cenne właściwości i wartości odżywcze chleba ProBody są wynikiem m.in. kompozycji nasion siemienia lnianego, słonecznika oraz sezamu, otrębów pszennych i pełnoziarnistej mąki pszennej orkiszowej.
Dlatego to szczególne pieczywo piekarnia Putka wybrała jako prezent dla uczestników Kongresu. Co zrobić, aby otrzymać 3 sztuki pieczywa ProBody w prezencie od Piekarni Putka?
Wystarczy do 27 września 2020 r. zrealizować voucher na pieczywo. W tym celu należy wejść na stronę www.putka.pl/kongres , uzupełnić swoje dane oraz podać unikatowy numer vouchera, który otrzymał każdy uczestnik Kongresu.


Zapraszamy do piekarni Putka. Zachęcamy także do zakupów online: www.putkaonline.pl

POLECAMY

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI