Otylia Jędrzejczak ambasadorką marki wody źródlanej Nestlé Pure Life

Newsy

Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska, założycielka fundacji realizującej ogólnopolskie projekty sportowo-edukacyjne i wspierającej młodych sportowców, a prywatnie mama i entuzjastka zdrowego stylu życia, rozpoczyna współpracę z marką wody źródlanej Nestlé Pure Life, pozytywnie zaopiniowanej przez Instytut Matki i Dziecka do codziennego picia przez dzieci powyżej 1 r.ż. W ramach kampanii „Odkryj mistrzowską wodę dla całej rodziny”, ambasadorka będzie promować zdrowe nawyki i zachęcać do regularnego picia wody.

Współpracę z marką wody źródlanej Nestlé Pure Life olimpijka rozpoczęła z początkiem tego roku. Wspólnie z marką, Otylia będzie przypominać o odpowiednim nawodnieniu, które jest kluczowe dla zachowania dobrej formy i samopoczucia. Ważnym punktem działań komunikacyjnych jest edukacja w obszarze budowania prawidłowych nawyków dotyczących regularnego picia wody wśród dzieci i młodzieży.

- Współpraca z Nestlé Pure Life jest dla mnie szczególnie ekscytująca. Od lat działam na rzecz promocji zdrowego stylu życia i wierzę, że dobre samopoczucie i mistrzowska forma to efekt nie tylko treningów, ale – przede wszystkim – stylu życia i codziennych wyborów. Dokładnie te wartości popularyzuje Nestlé Pure Life. Jestem przekonana, że razem z marką będziemy mogli dotrzeć do szerokiego grona rodziców i młodzieży, i że dzięki naszym działaniom, ich nawyki zmienią się na lepsze – komentuje Otylia Jędrzejczak.

POLECAMY

Nestlé Pure Life przygotowało nową identyfikację wizualną z udziałem ambasadorki. Wizerunek Otylii Jędrzejczak pojawi się w materiałach POS, na ulotkach, plakatach, reklamach m.in. w prasie handlowej. Szerokie działania zaplanowane są także w digitalu, w tym w mediach społecznościowych ambasadorki i kanałach własnych Nestlé Pure Life.

Nestlé Pure Life to marka wysokiej jakości wody źródlanej, która realizuje swoją misję dostarczania zdrowego nawodnienia dla całej rodziny, oferując różnorodne formaty odpowiadające na różne potrzeby. Oprócz dużego, rodzinnego wariantu 1,5 L, marka proponuje butelki 0,33 L i 0,5 L z atrakcyjnymi etykietami i wygodnymi, bezpiecznymi zakrętkami z „dzióbkiem” dla dzieci, natomiast na nastolatków czekają butelki 1 L z pasującymi do młodzieżowego lifestyle’u etykietami oraz sportowymi zakrętkami.

#####

O Nestlé

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 25 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

O Nestlé Waters na świecie

Numer 1 na świecie w produkcji wody butelkowanej. Firma prowadzi swoją działalność produkcyjną w 30 krajach, posiada 87 zakładów i zatrudnia blisko 28 tys. pracowników. W portfolio Nestlé Waters znajduje się 48 unikatowych marek (od naturalnych wód mineralnych po wody stołowe), włączając w to markę Nestlé Pure Life, wodę Acqua Panna, wody gazowane Perrier i S.Pellegrino oraz rozlewaną w Polsce Nałęczowiankę. Poprzez te marki Nestlé Waters zachęca całe rodziny do picia większej ilości wody oraz napojów na bazie naturalnych składników, współpracuje z lokalnymi społecznościami, by chronić wspólne zasoby wodne, a także opracowuje kompleksowe rozwiązania w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych, w celu zmniejszenia wpływu na środowisko.

O Nestlé Pure Life

Nestlé Pure Life to wysokiej jakości woda źródlana wydobywana jest z głębokiego na 100 metrów, w pełni chronionego źródła Dąb, położonego w słynącej z ekologicznej czystości otulinie Kazimierskiego Parku Narodowego na Lubelszczyźnie. Dzięki rygorystycznemu i wieloetapowemu systemowi kontroli produkcji, Nestlé Pure Life zachowuje swoją pierwotną, krystaliczną czystość oraz spełnia surowe normy jakości i bezpieczeństwa – od momentu wydobycia, aż do otwarcia butelki. Woda źródlana Nestlé Pure Life może być przeznaczona do picia przez całą rodzinę. Posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w żywieniu dzieci powyżej 1 r.ż. oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nestlé Pure Life realizuje swoją misję dostarczania zdrowego nawodnienia dla całej rodziny, oferując różnorodne formaty odpowiadające na różne potrzeby.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI