OSM Piątnica intensywnie wspiera Koktajle z białkiem serwatkowym

Newsy

OSM Piątnica zapowiada intensywną kampanię wspierającą Koktajle z białkiem serwatkowym. W dniach od 5 lutego do 11 marca prowadzone będą działania promocyjne obejmujące kampanię telewizyjną, działania digital, aktywację z influencerami, komunikację w mediach społecznościowych oraz silne wsparcie PR.
Koktajle z białkiem serwatkowym zyskały już rozpoznawalność wśród konsumentów, a celem obecnej kampanii jest wzmacnianie świadomości produktu oraz wsparcie sprzedaży.

Koktajle z białkiem serwatkowym to nowa kategoria produktów, w których składzie występuje świeże, nieprzetworzone białko serwatkowe, będące najbardziej wartościowym białkiem mleka. Koktajle z białkiem serwatkowym z Piątnicy dostępne są w 3 wariantach smakowych: Malina, granat i żeń-szeń, Mango, marakuja i owies oraz Banan, agrest i błonnik, a każda butelka zawiera aż 28 gramów pełnowartościowego białka. Połączenie świeżego białka serwatkowego i smakowitych owoców czyni z Koktajli unikalną przekąskę – niezwykle smaczną, a równocześnie naturalną, zdrową i odżywczą.

POLECAMY

Wpisane w trendy i preferencje konsumentów

Rosnąca świadomość konsumentów sprawia, że coraz częściej poszukują oni produktów funkcjonalnych – o czystym, prostym składzie, a jednocześnie mających dobroczynny wpływ na organizm. Koktajle z białkiem serwatkowym doskonale odpowiadają na te potrzeby. Zawierają świeże, nieprzetworzone białko serwatkowe – najlepiej przyswajalne białko mleka, które ma szczególnie korzystny wpływ na zdrowie – doskonale odżywia organizm i pozytywnie wpływa na procesy regeneracyjne.

Poręczna butelka zapewniająca łatwość i wygodę spożywania sprawia, że produkty doskonale odpowiadają na potrzeby aktywnych konsumentów poszukujących zdrowych przekąsek „on the go”.

Koktajle ze świeżym białkiem serwatkowym to pierwsze tego typu produkty na rynku. Idealnie wpisują się one w półkę produktów nabiałowych do picia. Te wyjątkowe Koktajle już cieszą się zainteresowaniem konsumentów, a silna i rozpoznawalna marka, jaką jest OSM Piątnica dodatkowo gwarantuje rotację produktów w punktach sprzedaży.

 

Koktajle z białkiem serwatkowym - cud natury z Piątnicy

Koktajle z białkiem serwatkowym OSM Piątnica łączą w sobie cenne właściwości odżywcze oraz doskonałe walory smakowe. Produkty wyróżniają się naturalnym, prostym składem. Nie zawierają laktozy ani glutenu, przez co są lekkostrawne i dobre dla osób z nietolerancjami pokarmowymi.
„Połączyliśmy naturalne, nieprzetworzone białko serwatkowe ze smakowitymi owocami. Może wydawać się to wręcz niemożliwe, aby coś było jednocześnie tak zdrowe i smaczne, lekkostrawne i bardzo pożywne, dietetyczne i dające tyle energii. Ale natura czyni cuda, a białko serwatkowe jest jednym z nich. Koktajle z białkiem serwatkowym to nasz sposób na zdrową, regenerującą przekąskę dla aktywnych”mówi Monika Jusińska-Zbiegniewska, Dyrektor Marketingu OSM Piątnica.

Silna marka, mocne wsparcie

Podczas trwającej 5 tygodni kampanii Koktajli z białkiem serwatkowym OSM Piątnica prowadzić będzie intensywne działania promocyjno-informacyjno-edukacyjne. Produkty będą wspierane kampanią telewizyjną, działaniami digital, aktywacją z influencerami oraz komunikacją w mediach społecznościowych. Planowane są także promocje w punktach sprzedaży oraz obecność w e-gazetkach handlowych.

OSM Piątnica intensywnie rozszerza dystrybucję Koktajli z białkiem serwatkowym. Poza tradycyjnymi punktami sprzedaży oraz sieciami handlowymi jak np. Carrefour, Kaufland, Tesco, Spar, Selgros, Makro czy Żabka, gdzie produkty są już dostępne, od 26 lutego br. będzie je można znaleźć również w sklepach Biedronka.

Więcej informacji o produktach znaleźć można na stronie www.cudnatury.piatnica.pl

 

#####

O firmie OSM PIĄTNICA:

OSM Piątnica to polska spółdzielnia mleczarska należąca do ponad 2 tys. rolników, których gospodarstwa położone są na zielonych, czystych ekologicznie terenach Mazowsza, Podlasia i Kurpi. Priorytetem Spółdzielni jest dbałość o najwyższą jakość i naturalność produktów. Bogate tradycje mleczarskie regionu, szacunek do natury i otwartość na innowacje pozwoliły firmie stać się jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się mleczarni w kraju i na świecie. Najlepszym tego dowodem są liczne nagrody, świadczące o dużym zaufaniu konsumentów oraz uznaniu ekspertów. To m.in. przyznane tytuły Superbrands 2018, Superbrands 2019 oraz wyróżnienie w raporcie „1000 Companies to Inspire Europe” opublikowanym w 2018 roku przez Giełdę Papierów Wartościowych w Londynie.


Oferta Spółdzielni obejmuje szeroki asortyment produktów mleczarskich. OSM Piątnica pozycję jednego z liderów rynku zyskała m.in dzięki wprowadzeniu w 1992 roku do sprzedaży Serka Wiejskiego. Piątnica oferuje także takie kategorie jak: śmietany, serki do smarowania (marki Twój Smak, Twój Smak Puszysty i Milandia), twarożki, ser mascarpone, świeże twarogi w klinku, masło oraz kefir. Uzupełnieniem oferty jest segment produktów deserowych i funkcjonalnych – to m.in. jogurty naturalne, jogurty typu greckiego, jogurty typu islandzkiego - Skyr i Skyr pitny oraz Koktajle z białkiem serwatkowym.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy to pierwszy w Polsce producent, który wprowadził na rynek Mleko Wiejskie świeże w innowacyjnej butelce z uchwytem oraz Bez laktozy – pełen witamin i wartości odżywczych świeży bezlaktozowy produkt mleczny. Spółdzielnia dynamicznie rozwija także linię produktów BIO – dostępne są w niej: Twaróg Półtłusty, Śmietana 18%, Serek Wiejski i Jogurt Naturalny. Wszystkie powstają z mleka ekologicznego, pochodzącego z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, prowadzących tradycyjną pastwiskową hodowlę krów.

Spółdzielnia jako pierwsza w Polsce wdrożyła kompleksowy program poprawy jakości surowca. Stosowane przez Piątnicę normy są dwukrotnie wyższe niż wymagania unijne. W 2016 r. wszyscy dostawcy mleka rozpoczęli żywienie krów paszami bez składników modyfikowanych genetycznie (GMO). Za wysokiej jakości surowiec Spółdzielnia już od 20 lat płaci rolnikom najwyższą cenę w Polsce. W 2019 r. OSM Piątnica dodatkowo wprowadziła najwyższą klasę skupowanego mleka - premium, która pięciokrotnie przewyższa wymagania unijne. OSM Piątnica corocznie zwiększa nakłady na inwestycje - obecnie są one najwyższe w stosunku do obrotów w całej branży.

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI