Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem od Roleski – duet iście m(i)odny!

Newsy

Ocet jabłkowy to jeden z tych niezastąpionych produktów, który można znaleźć w polskim domu. Idealnie sprawdza się jako dodatek do wielu potraw oraz pomaga w zachowaniu zdrowia oraz urody. Jednak gdy połączymy go z „płynnym złotem” jak nazywany jest miód, te dwa składniki stają się doskonałym duetem smakowym z dobroczynnym wpływem na zdrowie. Ocet Jabłkowy z naturalnym polskim miodem od firmy Roleski to propozycja dla osób, które poszukują produktów z delikatnym, miodnym aromatem przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich właściwości octu z jabłek.

O dobroczynnym wpływie octu jabłkowego na organizm wiedzieli już starożytni. Przez wieki produkt ten był wykorzystywany do utrzymania prawidłowej wagi, jako wcierka do włosów problematycznych czy naturalny tonik. Tak samo było również i w przypadku miodu - od najdawniejszych czasów uważany za pokarm bogów, swoimi właściwościami od wieków leczył, jak i również rozpieszczał podniebienia smakoszy w różnych zakątkach globu. Stąd firma Roleski postanowiła stworzyć Ocet Jabłkowy, do którego dodała naturalny polski miód łagodzący zarówno typowy smak, jak i aromat octu.

Naturalna fermentacja

POLECAMY

Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem Roleski
Fot. Roleski

Przepis na przygotowanie własnego octu jabłkowego jest prosty, jednak długotrwały. Ocet otrzymujemy poprzez kilkutygodniowy okres fermentacji jabłek zalanych słodką wodą. Firma Roleski, stosując się do najwyższych standardów jakości, wypuściła na rynek Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem, który powstaje wskutek naturalnej fermentacji i bez dodatków zbędnych siarczanów.

Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem wyróżnia intensywna barwa i mętny osad, które są oznaką właściwego procesu przygotowania. Ocet został wzbogacony 10% miodu wielokwiatowego pochodzącego z polskich pasiek, dlatego można mieć pewność, że jest to produkt nie tylko unikalny, ale i naturalny. Jest on źródłem wielu cennych enzymów, aminokwasów, witamin i pierwiastków, które wykazują dobroczynne działanie na układ odpornościowy oraz trawienny, ponieważ działa przeciwbakteryjnie i antyseptycznie. Ocet jabłkowy z miodem to również mikstura, która przez wiele osób stosowania jest w walce z przeziębieniami i chorobami układu oddechowego.

Dla złagodzenia smaku

Miód w nowym Occie Jabłkowym od Roleski niweluje kwaśny posmak, dlatego to rozwiązanie sprawdzi się jako dodatek do lekkich sałatek na bazie białych serów i owoców. Osoby, które nie lubią specyficznego smaku octu, mogą z sukcesem wymienić tradycyjny ocet spirytusowy na Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem i dodawać go do zup czy galaretek. Oryginalna kombinacja składników pozwoli uzyskać smak, którego do tej pory nie znaliśmy. Nowy ocet od Roleski można także stosować jako zaprawę do mięsnych marynat.

Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem to wysokogatunkowa propozycja dla osób, które lubią delikatny smak, a jednocześnie chcą się cieszyć właściwościami tradycyjnego octu jabłkowego. Ocet przygotowywany jest w naturalnym procesie fermentacji przez firmę Roleski, która dba o wysoką jakość swoich produktów. Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem od Roleski to sposób na odkrycie nowych smaków w kuchni i cieszenie się zdrowiem w okresie przeziębień.

Ocet Jabłkowy z naturalnym miodem Roleski – cena 6,46 zł

Na                                          100 g                    15 g

Kalorie                                 47 kcal                  7 kcal

Tłuszcz                                 0 g                         0 g

Węglowodany                  8 g                         1,2 g

Białko                                   0 g                         0 g

Sól                                         0 g                         0 g

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI