NOWOŚĆ! Wesołe Paluszki z marchewką i koprem włoskim BIO Nowa seria HOLLE KIDS dedykowana dla dzieci OD 3 ROKU ŻYCIA

Newsy

W gamie produktów marki Holle pojawiła się nowa, naturalna przekąska - Wesołe  Paluszki BIO z marchewką i koprem włoskim. Nowy produkt zasilił linię Holle KIDS, która dedykowana jest dzieciom od 3 roku życia. Do niedawna oferta Holle koncentrowała się głównie na gamie żywności kierowanej dla niemowląt. Wyodrębnienie zupełnie nowej linii dla dzieci od lat 3 zapoczątkowało nowy rozdział w gamie produktów Holle. Daje także rodzicom nieco starszych dzieci możliwość korzystania z bezpieczeństwa produktów i jakości Holle przez kolejne lata wzrostu i rozwoju ich pociech.

Wesołe Paluszki Holle KIDS BIO z marchewką i koprem włoskim - Happy Sticks to nowa smakowita, przekąska o naturalnym, sprawdzonym składzie. Krótkie, chrupiące paluszki Holle wypiekane są głównie z pełnoziarnistej mąki orkiszowej i pełnoziarnistej mąki jęczmiennej. Wyjątkowy smak i zachęcający aromat zawdzięczają dodatkom pachnącego kopru włoskiego oraz smakowitej marchewki a także odrobinie soli morskiej. Wszystkie składniki paluszków Holle pochodzą z upraw ekologicznych i biodynamicznych.

Paluszki Holle KIDS są doskonale dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci od lat 3. Są naturalne, nie zawierają żadnych sztucznych dodatków oraz dodatkowego cukru. Wesołe Paluszki BIO Holle posiadają certyfikat Demeter, który jest znany i ceniony na całym świecie. Certyfikat jakości Demeter jest szczególnie trudny do zdobycia i otrzymują go wyłącznie produkty spełniające wyśrubowane warunki, gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktu. 

POLECAMY

            Nowa przekąska Holle KIDS Happy Sticks jest organicznym przysmakiem nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych, ceniących sobie ekologiczne produkty o naturalnym i sprawdzonym składzie, a także delikatnym, przyjemnym smaku. Opakowanie zawiera 100 g paluszków idealnie sprawdzających się jako wartościowa przekąska w domu, na spacerze, szkole czy też w podróży.

www.holle.pl, Pojemność: 100 g, Cena: ok 9 zł, Importer: Victualia Saluber

#####

*Firma Holle została założona w 1933 r. jako producent ekologicznej żywności dla dzieci. Już na samym początku z produkcji wyeliminowane zostały wszystkie konserwanty i środki chemiczne. Siedziba firmy Holle mieści się przy granicy szwajcarsko-niemieckiej. Żywność dla dzieci firmy Holle sprzedawana jest już od 35 lat. Dostępna jest zarówno w Szwajcarii, jak i na terenie Europy w sklepach ze zdrową żywnością, aptekach i u dostawców ekologicznych. Wszystkie sektory produkcyjne firmy HOLLE uznają najnowsze standardy technologiczne, wymogi i certyfikaty (ISO). Standardy te wdrażane są w procesie przygotowania mleka i dań zbożowych zawierających ziarna pochodzące głównie z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, posiadających certyfikat Demeter w zakresie upraw ekologicznych i biologicznych.  Zboża wykorzystywane przez Holle rosną na urodzajnych, wolnych od pestycydów i herbicydów ziemiach, które zostały wzbogacone i przygotowane pod kątem upraw ekologicznych. W trosce o dobro dzieci Holle wybiera wyłącznie wyselekcjonowane zboża Demeter a ekologiczne kaszki dla niemowląt firmy Holle są wytwarzane z pełnego ziarna zbóż i przygotowywane w sposób dostosowany do niemowląt. Do dań w słoiczkach firma używa tylko i wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane warzywa, owoce i mięso ekologiczne z upraw ekologicznych lub gospodarstw opatrzonych logo Demeter. Dzięki temu w efekcie otrzymane produkty Holle, są naturalnym składnikiem codziennej diety, dającym zwłaszcza dzieciom i niemowlętom wiele korzyści.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI