Nowość od DecoMorreno – Czekolada do picia

Newsy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, marka DecoMorreno wprowadziła na rynek nowy produkt: Czekoladę do picia z wyższą, 43% zawartością kakao.

To unikalny, jedynie dwuskładnikowy produkt. Składa się w 43% z najwyższej jakości kakao DecoMorreno oraz cukru. Nowa czekolada wyróżnia się wyjątkową technologią produkcji wykorzystującą proces aglomeryzacji, w trakcie którego kakao i  cukier łączą się w jedną mikrogranulkę. W efekcie powstaje niezwykle intensywna w smaku czekolada do picia, która rozpuszcza się w bardzo łatwy i szybki sposób.

Czekolada do picia DecoMorreno jest dostępna w eleganckiej puszce premium, zaprojektowanej w oparciu o najnowsze trendy rynkowe. Wszystkie te aspekty w istotny sposób wyróżniają ten produkt na sklepowej półce. To idealna propozycja na unikalny prezent oraz doskonały sposób na rozgrzanie się i poprawę nastroju w jesienno-zimowe wieczory.

POLECAMY

Sugerowana cena na półce: 8,99 zł

Typ i pojemność opakowania jednostkowego: puszka o gramaturze 200 g

Typ i pojemność opakowania zbiorczego: tacka 6 x 200 g

***

DecoMorreno to marka wysokiej jakości, doskonale znana wśród Polaków. W jej portfolio znajdują się: ciemne kakao oraz napoje czekoladowe. Zarówno Kakao DecoMorreno jak również DecoMorreno Chocolatta są niezaprzeczalnym liderem w swojej kategorii w Polsce.

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI