Nowość od Bakal – chrupiąca linia Crunch już dostępna

Newsy

Zauważalny, prozdrowotny trend w ostatnich latach sprawił, że coraz częściej konsumenci w alternatywie do czipsów i słonych paluszków, sięgają po przekąski pochodzenia naturalnego, takie jak bakalie. Mimo tego trendu dla wielu nabywców głównym wyznacznikiem podczas wyboru przekąsek jest nie tylko zdrowie, ale również smak.* W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu produkty do portfolio marki Bakal dołączyła nowa linia produktów Crunch. Przekąski powstały z myślą o konsumentach poszukujących niestandardowych smaków. Wyselekcjonowane oraz wysokiej jakości orzechy, które znalazły się w trzech wariantach smakowych, idealnie sprawdzą się jako zdrowsza alternatywa dla typowych słonych przekąsek. 

Crunch Mix solony z rozmarynem to mieszanka orzechów nerkowca, migdałów oraz orzeszków ziemnych prażonych w mieszance z solą i rozmarynem. Doskonale sprawdzi się jako przekąska podczas domowych, wspólnych seansów filmowych. Wygodne oraz łatwe do otwarcia opakowanie o gramaturze 150 g sprawi, że z łatwością można dzielić się nią z bliskimi. Crunch Mix solony z rozmarynem wyróżnia skład, który nie zawiera glutaminianu sodu, sztucznych barwników.

POLECAMY

Sugerowana cena: 5,49 zł

 

Crunch Mix to innowacyjne połączenie smaku śmietanki i cebulki, z prażonymi orzeszkami ziemnymi, migdałami oraz orzechami nerkowca. Ta niebanalna, chrupiąca przekąska, będzie doskonałym uzupełnieniem domowej imprezy. Mix ten nie zawiera glutaminianu sodu, sztucznych barwników.

Sugerowana cena: 5,49 zł

   

Crunch Mix solony z miodem to mieszanka prażonych orzeszków ziemnych oraz  orzechów nerkowca. Świetnie sprawdzi się jako przekąska w podróży. Dzięki wygodnemu opakowaniu z łatwością przechowasz ją w torbie lub plecaku. Dodatkowo jest doskonałą zdrowszą alternatywą dla typowych słonych przekąsek. Crunch Mix wyróżnia skład, który nie zawiera glutaminianu sodu, jest bez sztucznych barwników oraz bez oleju palmowego.

Sugerowana cena: 5,49 zł

Nowe słone przekąski z linii Bakal Crunch są dostępne dla konsumentów na stronie bakalsklep.pl oraz w większych sklepach spożywczych na terenie całej Polski. Nowość od firmy Bakal otrzymała silne wsparcie marketingowe. Z dniem 09.02.2021 rozpoczęła się ogólnopolska kampania Cash Back. Konsumenci, będą mieli okazję spróbować nowości od marki Bakal z możliwością uzyskania zwrotu pieniędzy za dokonany zakup. W celu ujednolicenia oraz atrakcyjnej ekspozycji produktów marki. W sklepach zostały ustawione stendy dedykowane akcji promocyjnej. Wszystkie materiały zostały przygotowane w przemyślanej przez markę kolorystyce przykuwającej uwagę konsumentów obok, której nie da się przejść obojętnie. 

*Źródło: „Raport Słodycze i przekąski w polsce Edycja 2020” przygotowanej przez Wiadomości Handlowe oraz Kondej Retail

O Bakal:

Bakal to marka, która już od 30 lat dostarcza na polski rynek najlepszej jakości bakalie. Firma została zbudowana na przekonaniu, że bakalie mają moc wartości i ogrom zastosowań. Dlatego też w swoim portfolio posiada np. bakalie bez konserwantów, przekąski bakaliowe z małą ilością soli, orzeszki oraz migdały w czekoladzie czy suszone daktyle w kakao.

Motto firmy brzmi: „Z miłości do bakalii”.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI